خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Jak vaši tvář změní konzumace některých potravin a nápojů? Ani to nechtějte vidět • Styl / inStory.cz
 

Jak vaši tvář změní konzumace některých potravin a nápojů? Ani to nechtějte vidět

Nestačíte se divit, jak vám některé potraviny změní pleť
📷
Dalších 7 fotografií v galerii
 Zdraví 
06. října 2017 11:07 / Shutterstock
  7   1
Strava má na vaše tělo a celkovou vizáž obrovský dopad. Právě proto si dejte pozor na to, co a v jakém množství denně konzumujete. Díky správnému výběru potravin můžete mnoho problémů vyřešit a vyhnout se předčasnému stárnutí.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

To, co se nachází ve vašem jídelníčku, je důležitější, než si možná myslíte. Potraviny a tekutiny se nakonec odrazí nejen na vaší postavě, ale i obličeji.

Příliš mnoho alkoholu

Pokud je váš pitný režim složený převážně z alkoholických nápojů, vína, či piva, na vaší tváři se to nakonec odrazí. Alkohol obírá vaše tělo o vodu a tím pádem se vám rychleji vysuší pleť. Jedním z následků může být, že se vám mezi obočím vytvoří nehezké vrásky, protože tato část obličeje je propojena s játry. Stejně můžete zaregistrovat i hluboké svislé vrásky kolem úst. A mimo to budete mít časem červenější tváře, či nos.

Příliš mnoho mléka

Kravské mléko také není až tak skvělé, jak si možná myslíte. Jeho nadměrné množství může způsobit ve vašem těle a na tváři několik změn. Pokud to s mlékem denně přeháníte, může se stát, že časem zaregistrujete oteklá oční víčka, kruhy pod očima a vyrážky kolem úst a na bradě. Pokud se mléka vzdát nechcete, sáhněte raději po ovčím či kozím mléku.

Příliš mnoho cukru

To, že nadměrná konzumace cukru vede k tloustnutí, či různým zdravotním problémům, je obecně známé. Cukr ale ovlivňuje i vaši tvář a kvalitu pleti. Pokud se ve vašem jídelníčku nachází příliš mnoho sladkostí a celkově hodně sladíte, nemůže vás pak překvapit, že vaše tvář se začne měnit. Přibydou vám vrásky na čele, kruhy či váčky pod očima, akné a vaše tvář bude působit celkově bledě a bez barvy.

Pokud vás trápí jedna ze zmíněných věcí, zkuste změnit jídelníček. Přidejte do něj více čerstvých potravin, zeleniny, zdravých bílkovin a ovoce. Neznamená to, že se musíte vzdát všeho, co máte rádi. Pouze to s ničím příliš nepřehánějte. Všeho s mírou totiž platí i ve stravování.

📷
7
fotografií
Jitka Jahodová | inStory.cz
Kam dál?
Správná poloha při spaní dokáže zázraky
Zrazuje vás vaše paměť? Důvodů může být hned několik!
Jak se nejlépe zbavíte záděr na rukou?
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Babiš o Benešových dekretech. Co si o tomto problému myslí?

Bydlení

Oživte interiér nábytkem ve tvaru písmen. Vyrobit ho zvládnete i sami