خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Přemýšlíte, co originálního dát pod stromeček? Darujte zážitek, který prospěje zdraví! • Styl / inStory.cz
 

Přemýšlíte, co originálního dát pod stromeček? Darujte zážitek, který prospěje zdraví!

Masér Matin Šebek nabízí skvělé masáže v pohodlí vašeho domova
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Zdraví 
19. prosince 2016 03:02 / masaze-domu.com
  18   0
Pokud si i vy lámete hlavu tím, co dát svým blízkým letos k Vánocům, máme pro vás skvělý tip. Darujte příjemný a nezapomenutelný zážitek v podobě masáže. Buďte originální, projevte svým blízkým lásku, darujte jim péči, relaxaci a zdraví.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Tento výjimečný dárek potěší jistě každého. Zejména v zimě určitě všichni znáte ten stav po masáži, kdy jste v krásném, klidném, uvolněném rozpoložení a musíte se obléct, jít do zimy a cestovat domů. Nejraději by jste tam byli hned. Masáž domů je tedy ideální pro všechny, kteří si chtějí užít maximální pohodlí a luxusní masáž v bezpečí svého domova. 

Taková masáž má samozřejmě řadu výhod. Ušetříte drahocenný čas, po masáži nemusíte nikam cestovat, ale místo toho relaxovat v teple vašeho domova. Zvýší se tak uvolňující účinek masáže a celková relaxace je dokonalá.

Mobilní masáže je možné objednat domů, do firem, hotelů, či na společenské akce. Masér za vámi přijede s veškerým potřebným vybavením a vy tedy nemusíte dělat vůbec nic.

Masáží, které se dají provádět doma je celá řada. Samozřejmě lze masáže různě kombinovat a najít tak ideální řešení pro vaše přání a potřeby.

Masér Matin Šebek, který se masážím věnuje již jedenáct let, nabízí v pohodlí vašeho domova například tyto masáže:

  •  Klasickou masáž
  •  Relaxační masáž
  •  Reflexní terapie
  •  Těhotenskou masáž
  •  Holistickou masáž
  •  Lymfatickou masáž

Klasická masáž

Klasická masáž je ideální k uvolnění ztuhlých svalů, spazmů, ale i k odplavení kyseliny mléčné ze svalů. Zlepšuje prokrvení a přispívá tak k celkovému oživení metabolizmu a fyzických funkcí. Pomáhá při bolestech hlavy, které bývají často způsobeny právě ztuhlou krční páteří či zad.

Relaxační masáž

Smyslem této masáže je především relaxace, psychické a fyzické uvolnění. Nepronikáme tak hluboko do tkání a svalů jako při klasické masáži. Je tedy jemnější , klidnější a dává tak potřebou péči a naprosté uvolnění.

Reflexní terapie

Pomocí Reflexní terapie je možné uvolňovat energetické blokády jednotlivých orgánů či partií. Zablokovanou energii uvolnit a vrátit tak zpět do oběhu a naopak energeticky oslabené orgány či místa posílit a oživit. Tyto reflexní zóny jsou takřka po celém těle, nejvíce se však pracuje na chodidlech a rukou, kde jsou tyto zóny nejúčinnější.

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž velice prospívá mamince, ale i dítěti. V průběhu těhotenství je přetěžovaná páteř a okolní svalstvo. V důsledku toho jsou i vnitřní svaly ve větším napětí a to může zapříčinit, že dítě v břiše nemá až takový prostor jaký by mělo nebo mohlo mít. Při pravidelné masáži ulevíme od bolesti zádových svalů a zbavíme celkového napětí, a to i zmíněných vnitřních svalů. Což způsobí, že má dítě v břiše více místa a může se také snáze dostat do správné polohy pro porod. Masáž se provádí na boku či v sedě.

Holistická masáž

Holistická masáž je opravdu komplexní péče pro Vaše tělo. Uvolňují se svaly, kostra, klouby. Pracuje se s meridiány (energetickými drahami), akupunkturními body a reflexními body. Ovlivňujeme tedy celé tělo včetně vnitřních orgánů. Stav vnitřních orgánů je zase úzce spojen s emocionalitou a psychikou. Tato terapie má tedy dalekosáhlé a celostní účinky. Vždy se vychází z Vašich momentálních potřeb a přání. Ošetření se provádí na sucho, tedy v pohodlném oblečení a na podložce zvané Futon, která se pokládá přímo na zem.

Lymfatická masáž

Při lymfatické ruční masáži docílíme jemnými masážními technikami, odplavení lymfy (mízní tekutiny) a přebytečné vody z těla ven. Tato masáž je velice léčebná a očistná. Pomáhá předcházet vzniku celulitidy a zbavuje tělo již vzniklých otoků. Odplavuje z těla toxiny, napomáhá správné cirkulaci tělních tekutin, celkově nastartuje organismus a látkovou výměnu. Lymfatický systém má velký vliv na imunitu. V lymfatických uzlinách sídlí bíle krvinky, které při správné funkci lymfatického systému mají sílu na boj proti vnějším patogenům. Tato masáž má tedy léčebné i zkrášlující účinky.

Vybrali jste? Pokud nevíte, jakou masáž pro sebe nebo vaše blízké vybrat, zavolejte přímo masérovi a společně jistě najdete to nejlepší řešení. Věřte, že s masáží potěšíte každého. 

 

📷
2
fotografie
Ema Maxová | inStory.cz
Kam dál?
Jak připravit zdravě řízek i kapra.
Trápí vás plíseň na nehtech? Zkuste recepty našich babiček
Nápoj, který zatočí s cukrovkou. Změny uvidíte již za pár dní
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hory ve stylu Anděla na horách? Retro víkend si užila bloggerka Nikol Moravcová

Zprávy

Česká republika je v EU jednookým mezi slepými a rozhodně by neměla usnout na vavřínech

Bydlení

Umělé dřevo využijete na terase i na chodníku k bazénu