Zabalte vánoční dárky originálně! Máme pro Vás několik tipů!

Fantazii v balení darků se meze nekladou.
 Ostatní 
02. prosince 2016 07:07 / Internet
Předveďte se letos s dokonale nazdobenými dárky. Inspirujte se vánočními tipy na jednoduché zabalení dárků, které zvládnete rychle a hravě!

Oslňte své blízké dárky zabalenými jako od profesionála! Máme pro vás několik tipů, díky kterým nevzhledné balíčky proměníte v umělecké výtvory. A pro ty, kteří letos chtějí zabalit dárky trochu netradičně, jsme připravili originální nápady. 

Větvičky pro štěstí

Toto snadno reprodukovatelné balení je tipem pro spěchající kutily. Větvičky seženete více méně “před domem” , lýkové lanko zřejmě najdete v manželově, přítelově, nebo tatínkově boxu s nářadím a přírodní balící papír mají na rohu v každém papírnictví. Zkrátka co víc si přát. Pokud vám zbude troška času navíc, v galanterii zakupte bambulky, kterými můžete ozdobit větvičky. Dodáte jim trošku na veselosti. Pokud nezanedbáte ani jeden krok, máte zabaleno se stylem a elegancí, které potištěné balící papíry nikdy nebudou mít.

Baňky

Pokud chcete dodat dárku přece jen trošku moderní vzhled, zvolte k přírodnímu papíru ještě druhý s vánočním motivem, který částečně překryje ten přírodní. Poté jej upevněte vlněnou přízí, na kterou navlečte zajímavou baňku. Takto zabalené dárky potěší především dámské publikum a děti, které zajisté takto zabalené dárky ještě neviděly.

Zpráva na šňůrce

Dalším neméně originálním tipem je připnout jmenovku, nebo cedulku s přáním pomocí mini kolíčků, které lze dnes zakoupit v téměř každém papírnictví. Na ovázání dárku poté zvolte nějakou efektní přízi, nebo stuhu, která na přírodním papíru vynikne a dodá tak celému dárku trochu barvy.

Poštovní balíček

A pokud chcete pojmout Vánoce s humorem, zkuste zabalit dárky jako poštovní balíčky i když poštovním okénkem zřejmě ani neprojdou. Takovéto dárky potěší zase pánské publikum a milovníky poštovních známek. Navíc tyto dárky budou pod stromečkem designovou a neobyčejnou dekorací.

📷
2
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Strašně naštvaná Jana Štěpánková kvůli Bohémě! Zdehonestovali tátu!

Zprávy

Šokující vyjádření Merkelové a Františka. Buď se definitivně zbláznili, nebo žijí na nějaké jiné...

Bydlení

Vytáhněte zahradní techniku ze zimního spánku a připravte ji na jaro!

1. Simona Krainová oslavila narozeniny. Co dostala od svého milovaného manžela?

2. Manželka Willa Smithe v bikinách: 20 let po svatbě vypadá stále skvěle!

3. Gabriela Dvořáková si bez manžela vyšla v šatech s pořádným výstřihem!

4. Která je krásnější? Nádherná česká zpěvačka po boku světové modelingové špičky!

5. Čeká snad trojčata? Natalie Portman si vyšla v doprovodu maminky a ukázala pořádný pupkek