خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Jaký dárek vybrat pro partnera? • Styl / inStory.cz
 

Jaký dárek vybrat pro partnera?

Překvapte svého muže originálním dárkem.
 Vztahy 
09. prosince 2016 07:55 / Shutterstock
  0   0
Vánoce jsou období, kdy se můžeme odpojit od práce, zažít společný čas s rodinou, spát a sledovat pohádky. Tomuto pohodovému období ale předchází poměrně hektické období kupování vánočních dárků pro naše nejbližší. Každoročně řešíme problémy s tím, jaký dárek komu pořídit. 
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Vybrat ten správný dárek pro muže není leckdy nic jednoduchého, hlavně pokud obdarovaný opačného pohlaví nemá žádného výrazného koníčka. Je ale všeobecně známé, že na rozdíl od nás žen, vedou u mužů dárky spíše praktické.

1. Lepší verze něčeho, co už má. Používá váš partner něco, co už je ošoupané, poslepované, napůl nefunkční? Pořiďte mu to v nové, vylepšené verzi! Ať už jde o kávovar, budík nebo rybářskou stoličku. Nesnažte se ovšem nahradit něco, co doopravdy miluje.

2. Něco, co doopravdy chce. Hlavně se ho nesnažte svými dárky „vylepšovat“. Nekupujte mu předplatné do Rudolfina, když touží po předplatném do pivního klubu.

3. Cokoli praktického. Stojan na cédéčka? Ubrousky na čištění monitoru počítače? Kdybyste takovýhle dárek dostala vy od něj, pravděpodobně vás moc nenadchne. Ale u mužů praktické dárky opravdu fungují.

4. Jídlo a pití. Alkohol, který má rád. Sýry. Pálivé omáčky. Nakládané pochutiny. Gurmánské dárky se obvykle neminou účinkem.

5. Cokoli na sport. Samozřemě by mělo jít o sport, který váš milý doopravdy provozuje. Nikoli o sport, který si přejete, aby s ním teprve začal.

6. Elektronika. Dobrá, novou tiskárnu ani mp3 přehrávač si raději vybere sám. Ale zajímavým příslušenstvím a doplňky rozhodně nic nezkazíte.

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Mingle život má své výhody i nevýhody
Jak bojovat se žárlivostí
Víte, kdo je demisexuál?
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Aniston se opět rozvádí! Na prahu padesátky zůstala sama

Zprávy

Jean-Claude Juncker objasnil, jak chce dělat politiku Evropské unie

Bydlení

Popusťte uzdu fantazii a vyzkoušejte doplňky z proutí, bambusu či rákosu

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن