Jak poznat, že Vás chce zpět?

Rozchody jsou součástí každodenního života stejně jako nová seznamování.
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Vztahy 
14. prosince 2016 07:42 / Internet
  3   0
Pokud se stává, že se s vámi po rozchodu snaží váš ex partner znovu spojit, může to být jeden ze signálů, že mu nejste lhostejná.

Rozchody a ukončení nefungujícího vztahu jsou součástí života lidí stejně jako nová a nová seznamování. Většinou, když se vztah rozpadne, šance na jeho obnovení nejsou moc velké. Někdy se ale stane, že si jeden nebo oba z páru uvědomí, že udělali chybu. A chtějí se vrátit zpátky. Jak poznáte, že i protějšek to cítí podobně?

Vyhledává záminky ke komunikaci

Pokud se stává, že se s vámi po rozchodu snaží váš ex partner znovu spojit, může to být jeden ze signálů, že mu nejste lhostejná. Záleží na tom, proč vám volá či píše. Pokud jsou důvodem jeho telefonátů naprosto nedůležité věci, můžete si být právem jista, že vás nežádá o pomoc, nýbrž má spíše potřebu s vámi mluvit.

Ptá se po vás 

Rozejde-li se někdo s partnerem ve zlém, většinou o něm už nechce nikdy slyšet. Když tedy zjistíte, že váš/vaše ex se na vás neustále někde vyptávají, jak se máte, co děláte atd., nebude to jen tak.

Dává vám o sobě vědět

Stále vás zve na filmové večery, které jste dříve pro přátele pořádali společně? Nejspíš ještě doufá, že jednou přijdete s tím, že litujete a že bez něj nemůžete žít. Je proto dobré, abyste věděla, kde a kdy ho zastihnete, až to na vás přijde.

Má na vás vždycky čas

Dříve jste se musela doprošovat každé maličkosti, ale když dnes na Facebooku napíšete, že potřebujete pomoc se stěhováním, je mezi prvními, kteří se přihlásí? Kvůli venčení psa jste se hádali minimálně obden. Teď ale, když potřebujete na týden odjet bez zvířete, se ho přeochotně ujme? A dokonce volá sám od sebe, že jede na víkend k rodičům na chatu, tak jestli by ho nemohl vzít sebou, že by se Puňťa aspoň pořádně proběhl na čerstvém vzduchu? Moc dobře ví, proč vás ztratil a snaží se to napravit a dokázat vám, že se změnil.

Vzpomíná na společně prožité chvíle

Vzpomíná-li při hovoru s vámi jen na to dobré, co se mezi vámi událo či co jste společně prožili, je to známka toho, že na vás nechce zapomenout. Možná z jeho hovoru vyzní i to, že lituje toho, že již spolu nejste a nemůže tyto příjemné okamžiky prožívat znovu společně. 
Předtím, než se však rozhodnete dát svému „ex“ druhou šanci, dobře si vše promyslete! Není totiž lehké prožívat znovu zklamání z nevydařeného vztahu.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Velkou Británii čeká další královská svatba!

Zprávy

Drahoš a Zeman mají podporu od umělců, sportovců a dalších osobností. Kdo koho podporuje?

Bydlení

Letošním hitem je indiánský styl. Vnese do bytu nový svěží vítr a originalitu

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن