دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google

Využijte žampiony k léčení alergie, cukrovky i rakoviny!

I obyčejný žampion z obchodu je lék.
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Zdraví 
23. ledna 2017 08:20 / Shutterstock
  4   0
Možná to zní neuvěřitelně, ale odborníci se shodují, že houby mají velké léčebné účinky. I běžné žampiony, které lze koupit celý rok v obchodě. Čtěte dál a dozvíte se víc!

Žampion v boji proti krevnímu cukru

Velmi vhodná je konzumace žampionů pro lidi trpící cukrovkou. Houba totiž dokáže snižovat hladinu krevního cukru a nemocný tak nepotřebuje dodávat tolik inzulínu. Byly prováděny studie, které prokázaly, že konzumace žampionů má na průběh nemoci pozitivní vliv.

Žampion a alergie

Žampiony umí efektivně snižovat či léčit alergickou reakci organismu. Pomáhá i běžná konzumace, ale pokud trpíme obzvlášť těžkou formou alergie, doporučuje se pravidelná konzumace prášku ze sušených žampionů. Žampiony sušíme celé, neloupeme je. Rozemeleme, dáme do dobře uzavíratelných sklenic a čtyřikrát denně přidáváme jednu lžičku do jídla. Nikdy nevaříme! Užíváme celý měsíc. Měli bychom vidět výsledky. Po měsíci terapii přerušíme a pokračujeme tak, že v dalších měsících užíváme rozemletý sušený žampion vždy deset dnů. Takto vytrváme po dobu jednoho roku. Pokud nám první měsíc nepomůže, máme smůlu. Na náš druh alergie v tom případě žampion nezabírá.

Žampion a rakovina

Velmi zajímavé jsou informace o působení žampionu na nádorové bujení. Obecně se soudí, že houba má pozitivní vliv na imunitní systém, což samo o sobě může pomoci v boji se zákeřnou nemocí. Existují dokonce případy, kdy došlo k vyléčení rakoviny kůže díky podávání zhruba 250 – 500 gramů žampionů denně.

Žampion jako chutná a zdravá dieta

Houba je také vhodná pro všechny, kdo trpí nadváhou. Pokud se nesmaží, je málo kalorická, má vynikající chuť a obsahuje mnoho důležitých látek pro organismus. Jmenujme například draslík, fosfor, hořčík, vápník a selen, vitamíny řady B a přírodní antibiotické látky, které jsou schopné pomáhat dokonce i v případě vážných střevních infekcí. Minerály obsažené v houbě jsou vynikající pro správné fungování našich buněk, snižují krevní tlak a zpomalují proces stárnutí.

📷
1
fotografie
Bronislava Silná | inStory.cz
Kam dál?
Zlepšete svou náladu pomocí správných potravin
Vejce: Co bychom měli vědět a co všechno se skrývá nejen pod skořápkou
Víte, že smrk je léčivý? Vyzkoušejte jeho sílu
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Michala Jančaříka čeká za pár týdnů veliká premiéra!

Zprávy

Zůstanou důchodci bez peněz? Systém výplaty penzí může brzy zkolabovat

Bydlení

Jak seřídit plastová okna před zimou