خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Nemůžete spát? Máme pro Vás levný tip! • Styl / inStory.cz
 

Nemůžete spát? Máme pro Vás levný tip!

Pravdou je, že mnoho lidí na světě má problémy se spaním.
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Zdraví 
25. února 2017 20:52 / Shutterstock
  0   0
Znáte ten pocit, kdy se v posteli převalujete ze strany na stranu a nemůžete za žádnou cenu usnout? Tak to pro vás máme lahodný recept z banánů, který vám pomůže ke klidnému spánku.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Ze zoufalství se mnozí z nás uchýlují k práškům na spaní. Prášky na spaní nemohou pomoci dlouhodobě. Vyzkoušejte jednoduchý recept na čaj na spaní, kdy budete potřebovat pouze dvě suroviny.

Banány jsou bohaté na draslík a hořčík, jichž je ve slupce obsaženo mnohem víc, než v samotném banánu. Oba minerály jsou velice prospěšné pro nervový systém a relaxaci svalů. Hořčík pomáhá snižovat svalové křeče. Pokud je člověk ve stresu, je vyčerpán z těla jako první. Banány pomáhají doplnit hladinu hořčíku a tím pádem se lépe vyrovnáváte se stresem, relaxujete a lépe usínáte.

Skořice napomáhá vyvážit hladinu cukru v krvi, lépe fungují hormony v těle a vy můžete lépe spát. Pokud není hladina cukru ve správné míře, nemůžete v noci spát a ve dne jste unavení.

Postup
Odříznete oba konce banánu, následně dáte banán do hrnce s vodou a vaříte 10 minut. Nasypete skořici, chcete–li dosladit, použijte stévií. Vzniklý nápoj pijte před spaním.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Hůlka zabodoval! Opět ukázal, že na muzikálová prkna prostě patří

Zprávy

Mynář o čínských investicích. Co bude s novými projekty?

Bydlení

Boj s mechem v trávě a na stavbách nemusí být nekonečný. Poradíme, jak s ním zatočit