خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Jak dosáhnout krásných loken bez kulmy nebo natáček? • Styl / inStory.cz
 

Jak dosáhnout krásných loken bez kulmy nebo natáček?

Nemusíte nutně sahat po kulmě, která může vlasy ničit a oslabovat. Sexy vlny jako od moře vytvoříte i bez tepla, a to velmi rychle.
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Krása 
26. března 2017 07:48 / Shutterstock
  11   0
Chcete získat objem a účes plný vln? Nemusíte nutně sahat po natáčkách nebo kulmě. 
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Krásné lokny vzdouvající se na ramenou, to je sen snad všech žen. Hlavně ty, které mají rovné vlasy si zoufají po kudrnatém účesu. Těmto ženám nemůže bohužel vykouzlit lokny přirozené, ale můžeme jim doporučit zajímavé techniky, které určitě ulehčí jejich námahu.

Fénování

Vytváření loken fénem je běžný, ale malinko zdlouhavý proces, přesto s krásným výsledkem. Základem jsou mokré vlasy, do kterých jsme vetřely pěnové tužidlo. Budeme potřebovat kulatý kartáč, na který jednotlivé prameny vlasů natočíme a následně vyfoukáme. Zdlouhavý proces je to především proto, že musíme každý pramen zvlášť natočit a ještě vyfoukat. Proto doporučujeme využít spíše kulmu nebo další osvědčené metody. 

Klipsy 1 a 2

Kadeřnické klipsy lze koupit v drogerii nebo ve specializovaných obchodech. Metody, jak vykouzlit vlny jsou dvě. První metodou docílíme pravidelných prstýnků, tou druhou přirozenějších vln. Metoda první: pramínky vlhkých vlasů, do kterých jsme vetřeli pěnové tužidlo, obtočíme postupně kolem prstu a připneme klipsem k hlavě. Až budeme mít všechny pramínky hotové, vlasy vyfoukáme fénem, klipsy sundáme a vlasy přelakujeme lakem. Druhou metodou jsou zatočené pramínky. Postup je stejný jako u předchozí metody, jen tady nenatáčíme pramínky na prst, ale otáčíme je kolem své osy. Vezmeme pramínek vlasů za konec a pramenem otáčíme, dokud nebude celý zatočený, pak jej připneme klipsem. Následně opět celou hlavu vyfoukáme a klipsy sundáme. Pokud chceme, aby lokny vypadaly co nejpřirozeněji, pročešeme je prsty a přelakujeme.

S čelenkou

Oba předchozí způsoby byly vhodné spíše pro dlouhé vlasy, ale ani dámy s mikádem nemusí zoufat. I pro ně existují jednoduché triky, jak si navlnit vlasy den předem a ráno už jenom vše rozpustit. Ujistěte se, že máte vlasy dostatečně navlhčené, aplikujte na ně tužidlo a pročesejte kartáčem. Dále budete potřebovat elastickou čelenku, kterou si nasadíte tak, aby vám držela a nesklouzávala z hlavy.
Postupně od obličeje odebírejte prameny vlasů široké asi dva centimetry a obmotávejte je kolem čelenky. Pokračuje směrem k zadní části hlavy a poté to samé udělejte na druhé straně. Prameny, které vám zbyly na krku, zastrčte za čelenku tak, aby nikde nic nevykukovalo. Po několika hodinách čelenku sundejte. Vlny můžete pročesat pomocí prstů nebo řídkým hřebenem. Na závěr použijte sprej pro zvětšení objemu a lak na vlasy pro zafixování – a je to! Vaše vlasy vypadají, jako byste se právě vrátila od moře.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Vypěstovat skvostné vousy vyžaduje péči a trpělivost
Vypadávání řas lze zastavit. Víme, co za ním stojí!
Nadměrně se potíte i v zimě? Zkuste si vyrobit domácí antiperspirant
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leoš Mareš vzal svou manželku Moniku do Dubaje. Užívají si líbánky!

Zprávy

Jak bydlí si státní zaměstnanci? Za hubičku

Bydlení

Wabi Sabi, styl pro ty, kteří chtějí mít doma něco originálního

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن