خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Doveďte ho k šílenství! Oblečte si sexy podvazky! • Styl / inStory.cz
 

Doveďte ho k šílenství! Oblečte si sexy podvazky!

Jsou příležitosti, kdy se žena chce cítit sebejistě, atraktivně a svůdně. Tyto pocity zajistí právě podvazky!
 Vztahy 
25. dubna 2017 16:43 / Shutterstock
  0   0
Jsou příležitosti, kdy se žena chce cítit sebejistě, atraktivně a svůdně. Tyto pocity zajistí právě podvazky! Víte, jak je nosit, jak je uchytit na punčochy a jak se v nich cítit dobře?
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Podvazkový pás se může zdát jako zbytečný luxus, ale kdo ho jednou vyzkouší, pochopí jeho výhody. Pokud zvolíte dobře padnoucí střih a kvalitní materiál, budete se cítit elegantně a sexy. Bez ohledu na to, jaký máte typ postavy, tvrdí Helena Konarovská, odbornice na spodní prádlo.

Pokud to situace alespoň trošku umožňuje, noste podvazkový pás pod kalhotkami. Je to pohodlnější, praktičtější a navíc tento model určitě ocení váš přítel/manžel – při milostných radovánkách vám může jenom sundat kalhotky a podvazkový pás na těle nechat. Příjemné okořenění sexu, co myslíte?

Punčochy by ti měly sahat zhruba do poloviny stehen, možná o kousek výše. Každopádně by pásky na podvazkovém pásu měly být stejně dlouhé, aby punčochy byly rovnoměrné. Barva punčoch by se měla hodit k tvému podvazkovému pásu a také bys měla dodržovat zásadu, že bílé punčochy se nosí k bílému pásu a černé k černému. Jinak je výběr skutečně jen na tobě. 

Boty

Jestli chceš, aby byl efekt skutečně dokonalý, tak nezapomeň na boty na vysokém podpatku. Víme, je to trošku složité, když se v Čechách normálně všichni zouvají, ale připrav si botky do pokoje předem a pak do nich jen vklouzni. Dívka v podvazkovém pásu a v botách na vysokém podpatku ho přivede téměř k šílenství.

Závěrem podotýkáme, že pokud chcete opravdu praktický podvazkový pás na běžné nošení, kupte si větší (až do pasu), ideálně s šesti (nebo i osmi) podvazky a vždy s kovovými sponami.

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Jak poznat, že Vás chce zpět?
Jak předejít stresu a zvládnout nejrizikovější období v roce
Na tyto otázky se ve vztahu raději nikdy neptejte! Nemá to cenu!
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Nekonečná měsíční krajina nabízí krásy, které nikde jinde nespatříte

Zprávy

Budou se zvedat mzdy. Pošťáci dostanou přidáno

Bydlení

Chystáte se budovat příjezdovou cestu z asfaltu? Poradíme, jak na to