خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Napadlo vás někdy, proč se vlastně spodní kalhotky shrnují? • Styl / inStory.cz
 

Napadlo vás někdy, proč se vlastně spodní kalhotky shrnují?

Správně padnoucí spodní prádlo je pastvou pro oko.
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
 Móda 
11. května 2017 10:00 / Shutterstock
  1   0
Tak častý problém, jakým je nesedící spodní prádlo řeší nejedna žena každý den. Přitom vybrat správnou velikost a tvar spodních kalhotek není nic těžkého. Jen musíte v obchodě udělat o trochu víc, než jen sáhnout po těch, které se vám líbí.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Možná si pokládáte otázku proč? Velikost kalhotek přeci umíte odhadnout tím, že se na ně podíváte, případně přiložíte na boky. A to, že se některé zařezávají a některé ne, už dál neřešíte. Prostě je přestanete nosit a řeknete si, že v tomhle obchodě si kalhotky už znovu nekoupíte. Zbytečná škoda peněz za chybu, kterou jste nevědomky udělala vy. Jak se tedy už nezmýlit a vybrat kalhotky, které vám budou sedět?

Správně zvolená velikost

Nikdy nespoléhejte na to, že budete mít kalhotky takové velikosti, jako třeba džíny. Sama víte, že i každý výrobce má velikosti trochu jiné a u kalhotek to platí zrovna tak. Že vám kalhotky sedí, poznáte tak, že se vám nikde nehrnou, nezařezávají, ale ani neplandají.

Dobře sedící tvar

Každé kalhotky mají navíc jiný střih. Nespoléhejte tudíž na to, že když jste minule kupovala velikost M, budete mít všechny kalhotky v „emku“.

Vyzkoušejte si je

Pokud se chcete cítit ve svých kalhotkách pohodlně a nechcete, aby vám byly pod oblečením vidět., dejte si na jejich nákupu záležet. Nebojte se spodní kalhotky vyzkoušet. Přes prádlo nebo punčocháče vám to v obchodě dovolí a vy poznáte, zda vám sedí, či nikoliv.

Problémem jsou kalhotky, které se prodávají ve více kusech a nejdou od sebe oddělit, tudíž si je vyzkoušet nemůžete. Požádejte proto osobu zodpovědnou za úsek spodního prádla, aby vám kalhotky oddělila a pokud se bude zdráhat, kalhotky nekupujte – pokud je nemáte už ozkoušené.

Nevyzkoušíte = riskujete vyhozené peníze

Že jsou ale kalhotky v balení po třech tak strašně levné? A co když je nebudete moci nosit? Nakupovat špatně padnoucí prádlo je zkrátka vyhazování peněz. Nesedící kalhotky často ukládáte ve skříni na spodní místo a jejich používání oddalujete. Po čase je vyhodíte, protože si přiznáte, že je stejně nikdy nebudete nosit ani na doma.

A co vy? Máte nějaký osvědčený postup při výběru spodních kalhotek? Rádi si ho přečteme.

📷
6
fotografií
Kateřina Kofroňová | inStory.cz
Kam dál?
Máte rádi módu, pak byste měla zhlédnout tyto filmy!
Silonové punčochy: Pravidla jejich nošení i péče o ně
Jaké džíny se budou nosit letos na podzim
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leoš Mareš vzal svou manželku Moniku do Dubaje. Užívají si líbánky!

Zprávy

Jak bydlí si státní zaměstnanci? Za hubičku

Bydlení

Wabi Sabi, styl pro ty, kteří chtějí mít doma něco originálního

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن