Jak poznat mamánka

Něco jiného je vážit si matčina názoru a něco zcela odlišného nikdy neudělat nic po svém.
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Vztahy 
06. července 2017 20:33 / Shutterstock
  0   0
Mamánek, to je neštěstí. Žádná s ním nechce být, a jakmile ho rozeznáme, utíkáme od něj co nejrychleji a také co nejdál. 

Zpočátku máte pocit, že tenhle chlap je ten pravý, jenže po čase vám dojde, že je to mamánek! A je to peklo! Jak poznat muže závislého na mamince včas? Odložte růžové brýle a všímejte si těchto věcí.

Jak je poznáte?

Seznamte se, prosím

První věc, která by vás měla trochu zarazit, je jeho touha po vašem seznámení s jeho maminkou. Většina mužů tento okamžik spíš odkládá, mamánek naopak spěchá, nemůže se dočkat, až se setkáte. Důvod je jednoduchý. Potřebuje souhlas, že si vybral dobře.
A také počítejte s jednou věcí. Když při seznámení neobstojíte (z jakýchkoli důvodů, třeba jen kvůli flíčku na vaší blůzce), máte problém.

Co si o tom myslíš, mami?

Druhý bod souvisí s tím prvním. Pro mamánka je typické, že názor jeho matky je pro něj svatý, životně důležitý. V podstatě by se dalo říct, že bez něj se není schopen ani rozhodnout, kam by chtěl jet na dovolenou. 


A tak se svou matkou váš přítel konzultuje úplně vše – své osobní věci, pracovní záležitosti, zdravotní stav, prostě vše! A souvisí s tím i jeho nesamostatnost, není výjimkou, že mamánci se u svých matek stravují, nechávají si od nich prát a žehlit prádlo a podobně. 

Neustálé telefony

Když mu zazvoní telefon, buďte si jisté, že je to jeho maminka. A rozhodně nepočítejte s tím, že by jí ten telefon nezvedl, případně jí jen v rychlosti oznámil, že teď nemá čas a zavolá později. I kdybyste byli uprostřed milostných hrátek, on hovor přijme a s maminkou probere, co má na srdci! Vy přece počkáte.

Pravidelné schůzky

Dalším neklamným znakem mamánka jsou pravidelné a časově pevně stanovené schůzky či návštěvy. Prostě například každé nedělní poledne patří jeho matce a vy s tím nic neuděláte. 
Jednoduše řečeno, i kdybyste ležely s horečkami a vážně potřebovaly jeho pomoc, nad maminčinou nedělní svíčkovou nevyhrajete.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Energetičtí upíři: Jak je poznat a jak se proti nim bránit?
Co nesmí chybět v tašce do porodnice? Díky tomuto seznamu na nic nezapomenete!
Co s vaším tělem dělá zamilovanost
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Hrachovcová se ráda ukazuje nahá!

Zprávy

Důvěřovat se nevyplácí. Na co si dát pozor při prodeji auta?

Bydlení

Chcete nádherně čisté nádobí z myčky? Pět tipů, jak na to