Je váš partner závislý na matce? Raději si sbalte kufry!

Když je matka pro partnera nejdůležitější žena na světě, nemá cenu ztrácet čas.
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Vztahy 
07. listopadu 2016 13:58 / Thinkstock
  22   0
Jeden z nejhorších problémů ve vztahu může být tchýně v roli nepřítele, která váš vztah rozloží až do základů! Co ale dělat, když se partner neustále drží její sukně a vás neustále kritizuje, že nevaříte, ale ani nežehlíte košile stejně jako jeho maminka? Můžete se pokusit bojovat, lepší je však vzít nohy zavčasu na ramena!

Uklízíte celý byt, aby se leskl, ale namísto pochvaly se dočkáte z úst tchýně pouze poznámky o zapomenutém prachu na poličce? Kdepak zastání u partnera, ten na to jen přikyvuje! Žehlíte košili nahoru a dolů, aby si ji pak stejně nedal, protože to neumíte jako jeho maminka? Stojíte celý den v kuchyni, abyste mu uvařila svíčkovou, ale on na ni jde radši k matce?

Přetahovaná s tchýní

Diagnóza je jasná! Nabrnkla jste si maminčina mazánka, který se jen tak nezmění! Matka je pro něj nejdůležitější ženou na světě a vy ji můžete těžko z její pozice vystrnadit, protože ona udělá pro syna první a poslední a obětuje mu všechno, zatímco vy máte své ambice a nemůžete se všeho vzdát kvůli přetahované s tchýní!

Ať už uděláte cokoliv, neustále budete srovnávaná s jeho matkou. Když budete mít udělat nějaké rozhodnutí, nejdříve se budete muset zeptat tchýně, co si o tom myslí. A zatímco vaše nervy budou na pochodu, ona se bude usmívat jako největší anděl, přitom to má všechno dobře spočítané!

Utéct zavčasu

Pokud váš partner nevidí, jak vás to ničí, je hluchý vůči vašim prosbám a výzvám, neměla byste ztrácet svůj drahocenný čas. Je lepší si najít partnera, který bude za veškerou vaši snahu rád a bude si jí vážit, nikoliv hanit! Jediná možnost, jak byste s partnerem mohla zůstat, je udělat ze své tchýně kamarádku, od které se ráda učíte, necháte si poradit a naopak ji budete opečovávat. Musíte si však položit otázku, zda vám muž stojí za to, abyste ze sebe dělala hlupáka a žila v trojúhelníku s tchýní!

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Velkou Británii čeká další královská svatba!

Zprávy

Drahoš a Zeman mají podporu od umělců, sportovců a dalších osobností. Kdo koho podporuje?

Bydlení

Letošním hitem je indiánský styl. Vnese do bytu nový svěží vítr a originalitu

خرید فیلتر شکن خرید vpn