خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Jak častá by měla být návštěva kosmetičky • Styl / inStory.cz
 

Jak častá by měla být návštěva kosmetičky

Kosmetička vám může s mnoha věci pomoci.
 Krása 
04. ledna 2017 07:39 / Shutterstock
  2   0
Spousta žen podotkne, že pravidelná návštěva kosmetičky je zbytečné vyhazování peněz a její funkci nahradí drahý krém, popřípadě rady tipu: jak si ošetřit pleť sama doma.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Pravidelná domácí péče je bezesporu nutností, ale slouží už jen jako doplněk k profesionální péči. Pokud chceme udržet svou pleť v dnešní době, plné jedovatých zplodin, stresů, nesprávného stravování a jiných kritických faktorů zdravou a krásnou, je více než nutné občas zajít na odborné ošetření pleti. Žádný krém ani ten drahý, nenahradí šikovné ruce kosmetičky a například kosmetická masáž má velmi blahodárné účinky. Možná byste mohli namítnout, že vaše kosmetička používá kosmetiku, která je běžně k dostání. To je sice možné, ale ta která je vyráběna pro salóny má mnohem vyšší koncentraci účinných látek. Nanést si pleťovou masku a pobíhat po bytě s prachovkou, nebo stát u žehlicího prkna, není totéž jako si u této procedury odpočinout. I vaše pleť potřebuje nakopnout a odpočívat. Jak často navštívit kosmetičku, to je nejspíš správně mířená otázka. U každého je to samozřejmě jinak. Protože každý má jiný typ pokožky a každá vyžaduje jiné nároky na péči. Se svými domácími zásobami, určitě nedisponujete kosmetickým vybavením, jako je například ultrazvuková špachtle, přístroje na žehlení vrásků, depilační přístroje, parafínové vany a mnoho dalších.

Problematická pleť a návštěvy kosmetiky

U problematického typu pleti, kde je výskyt většího množství kordonů nebo aknózní pleti, se doporučuje navštěvovat kosmetiku 1x až 2x v týdnu. Alespoň do zlepšení stavu pokožky, nebo úplného vymizení problémů. Každá kosmetička vám sama řekne, podle stavu pokožky, kdy vám doporučí další návštěvu.

Suchá pleť a návštěva kosmetiky

Suchá pleť je náchylná na tvorbu vrásek a to již v poměrně mladém věku. Suchá pleť potřebuje především hydrataci a opět vám vaše kosmetička poradí jaké krémy a ošetření zvolit. Mnohdy za suchou pletí nestojí pouze dědičnost, ale jiné faktory zvenčí. Rozhodně se návštěva salónu vyplatí. Pokud nemáte vyloženě větší problémy, stačí kosmetiku navštívit 2x v měsíci. V případě citlivé pokožky je předem nutné informovat kosmetičku. Každý kvalitní salón si vede záznamy o svých klientkách, stejně jako je tomu u lékaře. Pokud nemáte žádné problémy s pletí a vaše pleť je zdravá, doporučuje se návštěva na kosmetice alespoň 1x v měsíci.

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Dbejte na správné odličování očí! Zabráníte vráskám kolem očí.
Módní zapletené vlasy si nemusejí dopřát jen dlouhovlásky
Banánová slupka je neuvěřitelně užitečná
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Aniston se opět rozvádí! Na prahu padesátky zůstala sama

Zprávy

Jean-Claude Juncker objasnil, jak chce dělat politiku Evropské unie

Bydlení

Popusťte uzdu fantazii a vyzkoušejte doplňky z proutí, bambusu či rákosu

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن