خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Nebojte se barevných podpatků, radí světoví módní návrháři • Styl / inStory.cz
 

Nebojte se barevných podpatků, radí světoví módní návrháři

Barevné podpatky jsou letos in
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Móda 
27. ledna 2018 14:37 / Internet
  0   0
Módní trendy se neustále mění, a týká se to nejen oblečení, ale i obuvi. Někteří návrháři ale na světových přehlídkách představují tak extravagantní boty, že by si je normální žena vzala na sebe jen v nejdivočejším snu. Jeden módní trend letošního roku je ale velmi nositelný a navíc krásný a zajímavý. Jde o barevné podpatky.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Pokud žena chce, aby její outfit byl dokonalý, nesmí podcenit ani výběr módních doplňků a bot. Právě boty mohou celý look výrazně pozvednout, ale na druhou stranu i shodit.

Kreativity není nikdy dost

Návrháři jedné známé americké značky po letošní rok připravili novou kolekci bot, která se od jiných odlišuje jedním drobným, ale výrazným detailem - barevnými podpatky. Podpatky v jiném odstínu, než je samotná bota, vypadají svěže a vybízejí k hravým kreacím. Barvu podpatku lze sladit nejen s oblečením, ale třeba i kabelkou, šátkem a podobně.

Barevné podpatky se na módním trhu čas od času objevily i v minulosti a je dobře, že se opět vracejí. I jednoduchý outfit v jednom odstínu barvy dokáží boty s barevným podpatkem velmi oživit. Docílíte tak nevtíravé originality.

Malý detail s velkým efektem

Podle návrhářů barevné podpatky mají tu moc omladit i jinak fádnější klasický styl. V oblibě jsou hlavně červené podpatky, ale k dostání jsou i křiklavé žluté nebo dokonce vzorované. Pokud si na sebe například vezmete třeba kalhotový kostýmek v tmavě modré barvě, skvěle k němu vyniknou lodičky v tmavomodré barvě s ostře červeným podpatkem. Díky barevným podpatkům můžete zkrátka jednoduše oživit i jinak nenápadný outfit.

Na jedno ale nesmíte nikdy zapomenout. Pokud chcete, aby vaše boty byly dokonalým módním doplňkem vašeho vzhledu, musejí být perfektně čisté. A pokud si ještě pořídíte výraznou obuv s barevným podpatkem, která na sebe pozornost doslova strhává, platí tato zásada dvojnásob. O tom, jak boty perfektně vyčistit, jsme psali zde.

📷
5
fotografií
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Trendy boty pro jaro/léto 2017
Budťe smyslná v síťovaných silonkách
Letošní zimu ovládne věčně módní kostka
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leoš Mareš vzal svou manželku Moniku do Dubaje. Užívají si líbánky!

Zprávy

Jak bydlí si státní zaměstnanci? Za hubičku

Bydlení

Wabi Sabi, styl pro ty, kteří chtějí mít doma něco originálního

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن