Připravte se na léto! Teď je nejvhodnější doba pro odstranění nežádoucích chloupků

Výhodou laserové epilace je především její vysoký výsledný efekt
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Krása 
13. března 2018 09:55 / Shutterstock
  0   0
Zbavit se chloupků jednoduše a hlavně trvale z těch částí těla, kde si je nepřejeme, je přáním mnoha žen, ale i mužů. Proto je epilace jedním z nejvyhledávanějších zákroků estetické dermatologie. Pokud se i vy chcete jednou pro vždy zbavit nežádoucích chloupků, řešení je jednoduché. Zajděte si na laserovou epilaci.

Řekněte navždy sbohem otravnému holení, vyrážkám, bolesti při depilaci, zarudnutí a zarůstání chloupků. V zimě je nejvhodnější doba na laserovou epilaci, která odstraní chloupky natrvalo a bezbolestně. Ať už vás trápí nežádoucí ochlupení v obličeji nebo po těle, epilační laser si s nimi poradí raz dva. 

Jak to funguje?

Pomocí epilačního laseru dojde ke zničení zárodečné cibulky chloupku a žádný další chloupek už nenaroste. Navíc bezbolestně. Díky tomu můžete zapomenout na žiletky a každodenní holení. Vždy je třeba lokalitu ošetřit přibližně 4 až 6krát pro dosažení žádaného efektu.

Pro koho je vhodná?

Laserová epilace je vhodná pro ty, kteří mají tmavé chloupky. Jejich pigment totiž pohltí laserový paprsek a zničí celý chloupek včetně cibulky. Podmínkou je, aby byl v aktivní růstové fázi. K tomu, aby se dlouhodobě či dokonce trvale zastavil růst všech chloupků, musí se celá procedura několikrát opakovat. Výsledky jsou ale vidět už po prvním sezení.

Na kterých místech těla se dá laser použít a co si lidé nechávají nejčastěji epilovat?

"Na tváři jsou to kromě brady a horního rtu také chloupky v nose nebo srostlé obočí. Často se epilují podpaží, třísla, lýtka, stehna nebo prsní dvorce," prozradila nám MUDr. Miroslava Pelechová, která je primářkou prestižního pracoviště špičkové úrovně. 

Vyplatí se podstoupit laserovou epilaci?

Rozhodně ano. Laser je jednoznačně nejúčinnější metodou odstranění chloupků. Pokud podstoupíte laserovou epilaci, budete mít pokoj nejen od každodenního holení a podrážděné pokožky plné pupínků, ale zbavíte se i nepříjemného zarůstání chloupků. Již během několika málo opakování se chloupky neobjeví. A to ve většině případů doživotně. 

Zaujala vás laserová epilace nebo se chcete zeptat na něco více?

V zimě stačí nohy nebo třísla párkrát přejet žiletkou, ale sezona krátkých sukní, šortek a plavek si žádá dokonale hladkou pleť. Právě teď je ideální čas se připravit na léto. Pokud vás trápí nežádoucí chloupky, obraťte se na odborníky a zatočte s otravnými chloupky jednou provždy.

Ústav lékařství a kosmetiky, který se věnuje péči o vzhled, zdraví a krásu, nabízí profesionální služby estetické medicíny na klinické úrovni. Paní primářka Miroslava Pelechová dohlíží na výběr nejkvalitnějších metod, přípravků a strojů při každém zákroku. ÚLK je navíc zařízením s nejdelší tradicí a nejvíce zkušenostmi v České republice. Pokud si vyberete Ústav lékařství a kosmetiky, dostanete tu nejlepší péči.

Kolik laserová epilace stojí?

Výsledná cena ošetření je vždy závislá na rozsahu výkonu a nutnosti opakování. Její přesná výše je klientovi oznámena při počáteční konzultaci, která je v těch nejlepších pracovištích samozřejmě zdarma.

Pokud zvažujete jakoukoliv investici do své krásy, vždy si vybírejte nejlepšího odborníka, který s vámi bude postup a cenu dopředu konzultovat!

📷
2
fotografie
Ema Maxová | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Chcete poznat úplně jinou Itálii? Zajeďte si na jih do Kalábrie

Zprávy

Další populismus politiků, který dostupnost bydlení nezlepší

Bydlení

Chcete mít krásné a přitom ekologické nádobí? Vsaďte na palmové listy!

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn