Nové trendy svatebních šatů. Žádné obrovské sukně, krajky ani závoj. Letos to bude hlavně o jednoduchosti

 Móda 
23. února 2022 08:37 / Mirka Malá
  0
📷
4 fotografie v galerii
Svatební šaty budou letos hlavně o jednoduchosti Depositphotos
Už žádné krajky, volány, obrovské sukně nebo dokonce vlečky a už vůbec ne závoj. Letošní trendy v oblasti svatebních šatů jdou totiž úplně obráceným směrem.

Svatební sezona se s příchodem jara pomalu blíží a mnohé ženy jsou už možná pohlceny přípravami na ten slavný den D. Ale jestli na své vlastní svatbě nechcete být tzv. out, vemte na vědomí, že letošní módní trendy u svatebních šatů jsou opravdu velmi jednoduché.

Už žádné róby

Pryč s těmi róbami, ve kterých se nedá ani hnout, natož tančit. Letošní svatební móda je jednoduchá a nenápadná. Je tu zkrátka poptávka po umírněném vzhledu napříč různými výstřihy a tvary i délkami, a to od šatů přes kalhotové kostýmy až po třeba top a sukni nebo top a kalhoty.

Oblíbenost jednoduchého svatebního looku hodně souvisí s tím, že ženy také chtějí mít po svatebním dni znovu možnost nosit svůj svatební outfit, třeba při nějakých společenských příležitostech. Sice je možné si půjčit šaty z půjčovny, ale ty se zase musí vrátit, zatímco jednoduchý svatební outfit lze zkrátka schovat ve skříni a kdykoliv ho stylovat pro další příležitosti.

[:id_6327]

Kalhot se nebojte

Díky tomu, že jsou zpět kalhoty se širokými nohavicemi, můžete si klidně o svém velkém dni obléknout i bílý kalhotový kostým, nebo třeba top s kalhotami. A budete vypadat dost možná ještě elegantněji než v nějakých princeznovských svatebních šatech se závojem.

Říká se, že v jednoduchosti je krása a letos to platí i pro svatební šaty. Pokud chcete, můžete mít dokonce i svatební mini šaty, které připomínají 60. léta. A pokud byste chtěly přeci jen něco extra, pak se vůbec nemusíte bát svatebních šatů s potiskem, samozřejmě především s květinovými motivy.

Zdroj: Stylist, Hello Magazine.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...