Módní trendy se pravidelně opakují, ale určitě jste nevěřili, že tenhle se znovu probudí k životu

Zahoďte žiletky, ale nikoho nenutíme!
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Móda 
11. dubna 2014 11:57 / Foto: Ben Hopper
  0   0
Další nekonvenční série fotografií řady žen s podpažím tak, jak ho pánbůh stvořil, útočí na zavedené standarty krásy. Londýnský fotograf Ben Hopper nashromáždil desítky modelek a hereček, které byly ochotné si nechat narůst chloupky tam, kde jsou v tričku bez rukávů nepřípustné a vytvořil skupinu snímků přírodní krásy. Jeho cíl byl jednoznačný – ukázat, že žena nemusí vypadat podle tabulek společnosti, aby byla atraktivní.

„Celý vtip je v kontrastu mezi módní ženskou krásou a surovým netradičním vzhledem jejich podpaží. Očekávám, že to hodně lidí zaskočí a to je vlastně i jeden z mých záměrů,” vysvětlil fotograf izraelského původu. Mezi netradičními dobrovolnicemi je například i návrhářka Alessandra Kurr. Standarty krásy jsou v našem podvědomí dokonce až tak hluboce zakořeněné, že jedna z modelek se prý na poslední chvíli stejně oholila.

Nafocené ženy na sobě mají minimum make-upu a jedná se o jednoduché a přirozené portréty. „Svojí recesí nechci nikoho nabádat, aby si nechal narůst ochlupení. Jen chci poukázat na to, že je to jedna z možností a neměla by být zavrhována jen proto, že nám společnost vymyla mozky,” dodal Hopper na závěr.
📷
5
fotografií
◼ redakce inStory.cz
Kam dál?
Jak bleskově vyleštit šperk
Výběr svatebních šatů: Jaké jsou trendy letošního roku?
Jaké barvy vládnou podzimu/zimě 2016? My to víme!
Komentáře

Víc už toho není

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Lenka Kořínková vždy byla svá a originální, ale tohle přehnala!

Zprávy

Další obstrukce? Poslanci chtějí nahlížet do spisu Čapí hnízdo přímo ve Sněmovně.

Bydlení

Myslíte si, že na záchodovém prkénku je nejvíc bakterií? Pak budete překvapeni