Skiareál Lipno otevřel, přijeďte si užít pohádkové lyžování!

 Komerční sdělení 
12. prosince 2023 13:09 / Lucie Wirthová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Už jste navštívili Šumavu? Objevte atrakce které nabízí. lipno.info
Ve Skiareálu Lipno, který máte na dosah ruky, odstartovala zimní sezóna. Vy tak můžete vyrazit do jednoho z nejlepších zimních středisek v České republice. Aktuálně leží na sjezdovkách skoro metr sněhu a otevřeno je mnoho km špičkově upravených sjezdovek.

Kromě lyžování mnoha náročností v areálu najdete dětské výukové hřiště Foxpark zdarma, jednu z nejlepších lyžařských škol v republice, nechybí snowpark, skicrossová dráha nebo měřený slalom. 

Každý rok si zde připraví spoustu novinek pro své návštěvníky. Jaké to jsou letos?

Největší změnu návštěvníci pocítí ve svých peněženkách díky nové nabídce skipasů. Například nejvýhodnější skipas široko daleko na sjezdovku s výhledem na lipenské jezero stojí pouhých 480 Kč. Opravdovou bombou je pak dětský skipas ke každému dospělému nebo seniorskému skipasu za 50% ceny. Tady se myslí i na aktivní babičky a dědečky! A to i díky seniorské celosezonní permanentce, která stojí jen 1 000 Kč.

Nově najdete v nabídce také týdenní volitelný skipas. Tedy, vyberete si, kolik dní z celého týdne chcete lyžovat a za ty zaplatíte. Takže je na Vás, zda si zvolíte variantu 2 ze 6 (lyžování dva dny z týdne), 3 ze 6 nebo třeba 5 ze 6. Tento volitelný skipas vychází vstříc lyžařům, kteří si chtějí užít nejenom lyžování, ale i mnoho jiných zážitků na Lipně. Například Stezku korunami stromů nebo Aquaworld. 

To ale není vše. Aby těch novinek nebylo málo, návštěvníci se mohou těšit i na dvou a tříhodinové skipasy, které ocení lyžaři, kteří si chtějí zalyžovat po ránu, ale odpoledne už mají jiný program. 

Lyžování Vám zpestří adventní akce, výšlap na Stezku nebo amatérské závody 

Stejně jako v předešlých sezónách se mohou návštěvníci těšit na bohatý program nejenom na sjezdovkách. Až do 23. prosince probíhá Advent na Lipně. V jeho rámci můžete s dětmi vyrazit tvořit do vánočních dílniček, na hudebně divadelní představení Cesta do Betléma nebo na pohádku Jak Anička hledala Ježíška. 

Po vánočním a silvestrovském hodování to bude chtít malinko vytrávit, a tak nebude chybět Novoroční výstup na Stezku korunami stromů. Vystoupat do 941 metrů nad mořem můžete už od 10:00. Připraven bude novoroční punč a pro každého i pamětní list.

Dále bude na programu S ČT Sport na vrchol, Karneval lišáka Foxe nebo třeba sobotní animační programy.

Jedna velká novinka čeká i milovníky bobování. Všichni rodiče, a hlavně děti se mohou těšit na bobovací kopec, který bude vysněžován zároveň se sjezdovkami. Takže až si pojedete užít lyžovačku do Skiareálu Lipno, boby s sebou! Můžete se například zúčastnit závodů v bobování s lišákem Foxem. 

Servis lyží? Půjčení lyží? Žádný problém, vše pěkně na jednom místě naleznete v Intersport Rent. Kdo si doma zapomene něco ze zimní výbavy, klid. Přímo v areálu je velká prodejna Intersport a tady seženete vše, na co si jen vzpomenete. Včetně doplňků stravy.

Ubytujte se přímo u sjezdovky a nechte se hýčkat ve Stodole

Lipno nabízí tolik zážitků, že jeden den Vám na to stačit nebude, a proto je nejlepší využít ubytování přímo u sjezdovky ve stylovém **** hotelu Element. Ten nabízí příjemné ubytování nejvyšší kvality v mnoha variantách pokojů. Od klasických dvoulůžkových až po rodinné mezonetové apartmány, kde najdou pohodlí i velké rodiny. 

A až Vám vyhládne, nesmíte minout restauraci Stodola, kde so o Vaše prázdné žaludky postará profesionální tým vedený šéfkuchařem Michalem Hrudou. Čekají Vás zde tradiční jídla v netradičním pojetí. Samozřejmostí je využití lokálních surovin a vysoký standard servisu. 

Mnoho návštěvníků miluje sladké tečky. A přesně proto je tady cukrárna Povidloň. Zaskočte si po lyžování, nebo třeba vycházce na Stezku korunami stromů na výborný zákusek, kvalitní kávu, nebo domácí vaječňák.

Ať už do Skiareálu Lipno přijedete lyžovat, odpočívat, výletit, určitě neuděláte chybu a užijete si nádhernou zimní dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Vše na jednom místě najdete na lipno.info.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod