Nejžádanější zákroky estetické medicíny - díl první: Jak se co nejšetrněji zbavit špeků

Co dělat když ”něco” přebývá?
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Krása 
28. července 2014 05:20 / Foto: Shutterstock
  0   0
Příroda nikoho nešetří a nevyhnutelně stárneme každý. Moderní technologie nám však pomáhají tento neoblíbený proces tak trochu ošálit. Není proto divu, že plastická chirurgie je čím dál více žádaná a těší se veliké oblibě nejen u dam.

Proto jsme pro vás exkluzivně ve spolupráci s celebritami oblíbenou klinikou YES visage jen na vipstory.cz připravili seriál o nejžádanějších zákrocích estetické medicíny. Čemu podléháme nejvíce?

DÍL PRVNÍ
Moderní liposukce


Laserová liposukce SlimLipo je v současnosti nejšetrnější a nejrychlejší liposukce, kterou estetická medicína nabízí. A samozřejmě tím pádem i nejpopulárnější.

Nejenže se jedná o liposukci bezbolestnou bez nutnosti celkové anestezie, ale není po ní potřeba dlouhého zotavování. Můžete se už druhý den vrátit do běžného života. Dá se říct, že to je takové rychlé a komfortní hubnutí, které přináší dvojí efekt. Jednak tuky mizí a za druhé laser působí na pokožku, která se vypne, zpevní a po zákroku snadno přilne zpět k tělu, takže odpadá vznik kožních převisů. Předejdete tak dalším chirurgickým zákrokům. Řešit lze takto nejen klasické partie jako například bříško, boky a stehna, ale také třeba paže nebo podbradek.

Konkrétně podbradek si nechal odstranit zpěvák Michal David, aby mu nepříjemně nehyzdil obličej. Kouzlu liposukce podlehl také Petr Kotvald. Ten si však nechal zlikvidovat tuk na břiše. Holt posilovna už prý nezabírala jako dřív... A dlužno také podotknout, že než tuk odbouráte v posilovně, zaplatíte mnohdy víc, než v ordinaci. O ušetřeném času ani nemluvě! Více informací a ceny najdete na www.yesvisage.cz.
Jitka Jahodová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Zapomenutý kus země na břehu Atlantiku. Podzim je ideální doba na jeho objevování

Dům a zahrada

Jak poznat kvalitní dřevěnou podlahu od té nekvalitní. Hodně vám napoví třeba suky

Bydlení

Práce z domova vede ke špatným návykům. Jak správně sedět u práce na počítači a nezničit si záda

Zavřít reklamu