Jsou tu další blond odstíny letošního jara. Zkuste nektarovou nebo mahagonovou blond

 Krása 
08. března 2022 20:22 / Mirka Malá
  0
📷
3 fotografie v galerii
Nektarová blond je velmi luxusně vypadající odstín Depositphotos
Vlasové trendy jsou opravdu rychlé. I když je fakt, že vlasoví stylisté na konci minulého roku předpovídali, že rok 2022 bude ve znamení luxusních brunet a luxusních blond odstínů. A samozřejmě se vůbec nespletli.

Nové odstíny, které vypadají luxusně, to je to, oč tu běží. Takže tu máme směsici nových blond odstínů a  také hnědé a velmi tmavé odstíny se dočkají nových luxusních podob. Jaké blond odstíny ale musíme sledovat už toto jaro?

Nektarová blond

Tato medová blond z nultých let tohoto století vypadá velmi bohatě díky super zlatým tónům, které odráží světlo a lesk. Nektarová blond, která je často vnímána jako součást tzv. luxusního blond odstínu, je specifický odstín blond, který obsahuje žlutozlatý tón podobný egyptským šperkům. Takže pokud chcete nektarovou blond, pak u kadeřníka žádejte jasný zlatý odstín.

Devadesátková blond

Devadesátky ve světě módy velmi frčí, takže proč ne ve vlasovém stylingu. Devadesátkový odstín je dosažitelný pomocí melírů a poskytuje mírně syrový odbarvený vzhled. Ale musí to vypadat záměrně, tedy opět budete potřebovat šikovného kadeřníka, který si s tímto devadesátkovým trendem poradí správně, protože jinak by vaše vlasy mohly vypadat jako zanedbané.

Mahagonová blond

Tento odstín je zemitější verzí známé jahodové blond. Má měděný a zlatý prvek s nádechem růže, díky čemuž je mimořádně pěkný a působí opravdu neobvykle. Díky své hřejivé a chladné povaze se hodí k mnoha odstínům pleti. Pokud ji chcete vyzkoušet, požádejte svého kadeřníka o jemnou růžovou měď.

Šerbetová blond

Pastelové vlasy byly vždy v kurzu jarních vlasových trendů. Šerbetová blond je vlastně jakákoliv blond s dočasným přebarvením, které se brzy vymyje, takže lze snadno střídat i tyto dodatečné odstíny. Nicméně mezi ty nejvhodnější dočasné úpravy barvy patří candyfloss růžová, jemně broskvová a levandulová.

Zdroj: Stylist, Bustle.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vdovec po Pilarové sklidil obrovský obdiv za to, co udělal na její památku. Splnil Evě její přání a...

Styl

Čtyřikrát zkontrolovat zamčené dveře nebo vypnutou troubu, to je OCD. Zní to legračně, ale sranda to...

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti