Pozor soutěž! Nejlepší ledový čaj tohoto léta? S domácími bublinkami a limitovanou edicí SodaStream Ice Tea!

 Komerční sdělení 
30. srpna 2023 08:55 / Lucie Wirthová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nenechte si ujít soutěž. sodastream.cz
Osvěžující chuť ledového ovocného čaje, zvýrazněná čerstvě připravenými domácími bublinkami? To je limitovaná edice SodaStream Ice Tea! Litry perlivého ledového čaje s chutí zralých broskví nebo chladivého citrónu budete mít na dosah i ze zahradního lehátka. Bez strastiplných cest na nákupy balených nápojů. Bez rizika, že uprostřed rozpáleného letního dne najdete doma namísto oblíbeného pití jen hromadu zmačkaného plastu z jednorázových lahví.

Limitovaná edice SodaStream Ice Tea obsahuje:

Megapack Terra IceTea Broskev: osvěžení a chuť all inclusive
Hledáte dokonalé letní osvěžení zabalené v jediné krabici? Tak si otevřete svůj megapack SodaStream Terra Ice Tea Broskev, a léto může začít! Nejdříve pomocí výrobníku Terra připravte čerstvou perlivou vodu nasycenou podle vašich preferencí. Intenzitu regulujete jednoduše – počtem stlačení. Do lahve s perlivou vodou nalijte odměrku příchutě Ice Tea Broskev a promíchejte. Nechte vychladit nebo přidejte pár kostek ledu, a můžete servírovat!

V balení kromě designového výrobníku TERRA v černé barvě najdete i bombičku s novým systémem rychlého uchycení Quick Connect, kterou stačí do přístroje zacvaknout. Připravíte s ní až 80 litrů perlivých nápojů. Nechybí ani znovu použitelná 1l lahev Fuse, v tomto případě s letním motivem čajových lístků. Je vyrobená z Tritanu, a díky tomu je vhodná i do myčky nádobí. Z 500ml balení příchutě Ice Tea Broskev, kterou najdete v balení jako bonus, připravíte až 12 lahví SodaStream plných osvěžujícího ledového čaje. Pospěšte si, edice SodaStream Ice Tea je limitovaná! Cena: 2 190 Kč.

Příchutě SodaStream Ice Tea: Ledový čaj s bublinkami

Není žádným tajemstvím, že bublinky zvýrazní chuť každého nápoje. Pokud tedy milujete ledový čaj, toto léto určitě vyzkoušejte jeho sycenou verzi. Orosený pohár perlivého ledového čaje z limitované edice SodaStream Ice Tea si vás získá výraznou chutí ovoce a jiskřivou koncovkou, o kterou se postarají čerstvě připravené bublinky. V nabídce najdete hned dvě příchutě – broskev a citrón – a pokud nevíte, kterou si vybrat, zkuste rovnou obě!

SodaStream Ice Tea Broskev

Obsahuje 500 ml příchutě s výtažkem čaje a čerstvé broskvové šťávy slazené fruktózou. Příchuť stačí smíchat s čerstvě naperlenou vodou v poměru 1 : 20, s čímž vám pomůže odměrka na víčku. Z jednoho balení připravíte až 12 lahví SodaStream plných vynikajícího ledového čaje s chutí zralých broskví, kterou ještě zvýrazní jiskřivé bublinky perlivé vody. Cena: 149 Kč.

SodaStream Ice Tea Citrón vás příjemně překvapí výraznou chutí na slunci dozrálých citrónů

Příchuť s obsahem 500 ml obsahuje kromě extraktu z čaje až 25 % koncentrátu citrónové šťávy, které se v kombinaci s perlivou vodou postarají o skutečně chladivou vlnu osvěžení. Doporučené ředění je 1 : 20 a správné množství jednoduše odměříte pomocí víčka. Z jednoho balení připravíte až 12 lahví SodaStream plných perlivého ledového osvěžení pro celou rodinu. Slazeno fruktózou. Cena: 149 Kč.

Sada Lahví SodaStream Ice Tea: Jedna nikdy nestačí

Kvalitních plastových lahví pro opakované použití nikdy není dost, a tak si svoje zásoby doplňte i novinkami z limitované edice SodaStream Ice Tea. V praktickém dvojbalení najdete set tlaku odolných lahví bez obsahu BPA a s atraktivním obtiskem barevných čajových lístků. Litrové lahve můžete používat na sycení vody ve výrobníku SodaStream i na cestách mimo domov. Vybrat si můžete z modelů Fuse nebo JET. Cena: 329 Kč.

Soutěž o 4x limitovanou edici SodaStream Terra Ice Tea

Soutěžní otázka:

Používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před:

a) 2500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.

b) 1500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.

c) 1000 prázdnými PET lahvemi od nápojů

Své odpovědi zasílejte na email lucka@digitalplus.cz a první tři výherci se správnou odpovědí vybereme 15.9. a následně budeme kontaktovat emailem redakce.

Témata: soutěž, voda, sodastream
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy