Nejžádanější zákroky estetické medicíny - díl druhý: Čím si nejvíc zvedáme sebevědomí

 Krása 
29. července 2014 05:30 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Skvostné vnady hýbou světem Foto: Shutterstock
Příroda nikoho nešetří a nevyhnutelně stárneme každý. Moderní technologie nám však pomáhají tento neoblíbený proces tak trochu ošálit. Není proto divu, že plastická chirurgie je čím dál více žádaná a těší se veliké oblibě nejen u dam.

Proto jsme pro vás exkluzivně ve spolupráci s celebritami oblíbenou klinikou YES visage jen na vipstory.cz připravili seriál o nejžádanějších zákrocích estetické medicíny. Čemu podléháme nejvíce?

DÍL DRUHÝ
Plastika prsou – zvětšení a modelace


Úprava poprsí patří obecně hned po liposukci k druhému nejčastěji podstupovanému zákroku. Ani plastika prsou ovšem není takový strašák jako dříve. Výše zmíněná klinika využívá moderní postupy, které jsou ale zároveň maximálně šetrné.

Stejně jako u každého jiného zákroku platí, že chcete-li mít hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací, pak je potřeba zvolit zkušeného chirurga. Navíc nejen prsa, ale všechny změny by měly působit velice přirozeným dojmem a bez jakýchkoliv stop chirurgického zákroku. Většina žen si přeje mít větší, plná a tvarově stejná prsa nebo opět hezká po porodu, kdy ňadra buď ztratí svoji plnost a pevný tvar nebo naopak zůstanou velká a povislá.

Zvětšení či vylepšení tvaru lze provádět kvalitními implantáty nebo vlastním tukem. Jsou-li prsa povislá, tvar se pak zlepšuje modelací, která navrací nebo ještě zdokonaluje původní tvar, protože zpevňuje a vyzdvihuje poprsí. Oba zákroky především zlepšují harmonii těla i vlastní sebevědomí. Konkrétně sebevědomí je jeden z hlavních důvodů plastických operací vůbec. Každý zákrok, který je na místě, ho zvyšuje a pokud to vezmeme statisticky, nejvíce sebevědomí dodává právě zvětšení prsou.

Asi nejznámější průkopnicí silikonových tvarů je Pamela Anderson, kterou každý moc dobře zná. Celkově vzato už se dnes v celém šoubyznysu najde jen málo žen, které by neměly jakkoliv upravený dekolt. Možná, že jednoho dne se znovu nastolí trend malých hrudníků a budeme si sebevědomí zvedat zase jinak.

V prvním dílu jste se dozvěděli něco o moderním odstraňování tuků.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bitva o majetek Elvise Presleyho po smrti Lisy Marie začala. Priscilla už podala soudní žalobu

Styl

Láska na první pohled neexistuje. Jde pouze o fyzickou přitažlivost, říká nová studie

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte