Návod, jak se hezky nalíčit za pár minut

 Krása 
09. listopadu 2019 18:07 / Eva Vogelová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Jak se nalíčit rychle a hezky, když ráno spěcháte do práce? Depositphotos
Rána bývají hektická. Někdy se vám může stát, že zaspíte a už vám nezbude moc času na líčení. Nepochybně nechcete v práci vypadat unaveně a sklesle. Hezky se můžete nalíčit i za pár minut. Zjistěte, jak na to.

Pokud byste se chtěly ráno dokonale nalíčit, musely byste vstávat zhruba o půl hodiny dřív. Vždy se to však nemusí povést. Z toho důvodu byste se měly naučit zvládnout líčení rychle a hezky. V uspěchaných dnech svoji dovednost rozhodně oceníte.

Bez podkladového krému by to nešlo

Podkladový krém je základ, bez něj by to nešlo. K aplikaci vám postačí vaše prsty. Naneste si ho hlavně na kritická místa, kterými je nos, brada a čelo. Můžete si ho samozřejmě rozmazat po celém obličeji. Záleží na tom, jak moc je vaše pokožka nesourodá. Podkladový gel má za úkol sjednotit vaši pleť a skrýt její nedostatky.

Make-up mít nemusíte

Pokud se vám s pomocí podkladového krému podaří sjednotit pleť a nebudete mít na ní vyloženě velké nedostatky, make-up už nemusíte ani použít. Stačí, když korektorem zamaskujete menší nerovnosti pleti a make-upem už se dál zabývat nemusíte. Pokud vám zbyde čas, můžete použít pouze lehký krycí make-up, který máte na své pleti rozetřený za pár vteřin.

Pořiďte si gel na obočí

Upravené obočí je důležité, protože dokáže trochu pozměnit vzhled každého člověka k lepšímu. Nemusíte však strávit u zrcadla deset minut jen tím, že si ho budete vykreslovat tužkou. Pořiďte si gel na obočí ve vašem odstínu a naneste ho tam pouze štětečkem či prstem. Tento krok vám také zabere pouze několik sekund.

Na oční stíny nezbývá čas

Pokud vyloženě nemáte natrénováno rychlé líčení očních stínů, raději se do nich ve spěchu nepouštějte. Udělat si pouze oční linku je jednodušší. Začnete s ní zhruba od jedné třetiny oka a ve vnějším koutku ji trochu rozšiřte.  

Kleštičky na řasy

Po spánku patrně nebývají vaše řasy pravidelné. Většinou se je zřejmě snažíte zkrotit nějakou řasenkou. Práci si ušetříte, když je nejprve natočíte kleštičkami na řasy. Před použitím je nahřejte fénem, dvakrát řasy secvakněte a budete je mít krásné za pár vteřin. následně můžete nanést řasenku.

Rtěnka vám bude trvat nejdéle

Když si to trochu natrénujete, každý předchozí krok vám bude trvat jen několik sekund. Ten poslední však bude nejdelší. Namalovat si tmavší rtěnku vám může trvat třeba až pět minut. Pokud vám na ni nezbývá čas, naneste si na rty pouze výraznější lesk. Dále čtěte: Jak si udělat make-up, který vydrží celý den?

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Channing Tatum chce žít s čistým štítem: Dceři prý jednou prozradí, že byl striptér

Styl

Coreorgasmus je cvičení s orgasmem, kterého jsou nyní sociální sítě doslova plné

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte