Nevíte, jaký sport je pro vás ten pravý? Vaše znamení vám napoví.

 Ostatní 
24. listopadu 2016 07:59 / Marie Popelková
  0
📷
3 fotografie v galerii
Golf je vhodný například pro Blížence. Shutterstock.
Stále hledáte pohybovou aktivitu, která by vám opravdu seděla? Zkuste se inspirovat vaším slunečním znamením. Zjistěte, jaký sport je nejlepší pro vás!

Odcházíte z tělocvičny rozmrzelí? Možná jste si vybrali špatné cvičení. Druh pohybu vám pomůže vybrat znamení horoskopu.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Berani milují adrenalin a to se odráží i v jejich sportovních aktivitách. Milují jízdu na kole, běžky, ale také kolektivní hry, kde se dá bojovat o prvenství. Berani by neměli zapomínat na regeneraci, aby jejich svaly příliš netrpěli.

Býk 21. 4. - 20. 5.

Býci milují krásné zážitky a umění, proto se k nim velice hodí tanec. Jsou také velmi dobrými plavci, protože se jim líbí, že rovnoměrně zatěžují celé tělo.

Blíženci 21. 5. - 21. 6.

Blíženci jsou zrozeni pro týmové sporty typu: fotbal, hokej, volejbal, basket… Blíženci zbožňují výzvu a rychlost, proto vybírají sporty, kde tyto dvě věci mohou spojit.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Raci jsou domácké typy, proto je pro ně super cvičení doma. Od stresu se skvěle odreagují ve vodě, takže plavání a vodní sporty jsou ideální.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Lvi potřebují prestiž, proto vybírají golf nebo prestižní kluby a fitka. Na zklidnění mysli je pro ně skvělá jóga nebo taj-či.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Panny se musí k pohybu nutit, ale dělá jim velmi dobře. Skvěle zvládají skupinové cvičení jako je aerobik nebo zumba. Dobře jim dělají také vodní sporty.

Váhy 23. 9. - 22. 10.

Pro Váhy je zvláště vhodným sportem cyklistika, jízda na inlinech nebo bruslení na ledě. Váhy milují ladné pohyby, proto mohou vyzkoušet také tanec.

Štír 23. 10. - 21. 11.

Štíři jsou vodní znamení, proto jsou pro ně vhodně veškeré vodní sporty. Dobří jsou také v zimních sportech jako lyžování či běžky. Jsou to také vytrvalci, takže se jim líbí běh či rychlá chůze.

Střelec 22. 11. - 21. 12.

Střelci jsou rádi v pohybu a pohyb jim svědčí. Také rádi cestují, proto je pro ně vhodná turistika, i náročnější. Dokáží se skvěle koncentrovat, proto jsou dobří v bojových sportech.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Kozorozi jsou jako stvořeni pro procházky a rychlou chůzi. Milují masáže a spa. Kozorozi jsou dobří týmový hráči, takže můžete vyzkoušet tenis, badminton nebo míčové hry. Pro cvičení doma je ideální rotoped. V letních měsících zužitkují trénink na rotopedu a vychutnávají si jízdu na kole.

Vodnář 21. 1. - 19. 2.

Vodnáři se cítí skvěle ve fitness centrech, kde mají výběr různých pomůcek, strojů i odbornou radu. Pro Vodnáře je také dobrý běh a sporty, kde je nutné uplatnit výdrž.

Ryby 20. 2. - 20. 3.

Pro Ryby se nehodí příliš náročné sporty. Jako ryba ve vodě se budou cítit při vodních sportech jako plavání, aqua aerobic apod. Pro uvolnění nervového napětí je vhodná jóga a typy východních cvičení.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Producentka Bonda prozradila, jak je to s náhradou za Daniela Craiga

Styl

Markéta (49): Navázala jsem intimní vztah se synem kolegyně a teď se bojím, že to praskne. Mohlo by mě to...

Tech

Kostka o velikosti mikrovlnky letí k Měsíci. Je nabitá technologiemi a bude vybírat nejlepší trasu

Zavřít reklamu