Inspirace na zajímavé technické dárky pro muže

 Ostatní 
18. prosince 2017 15:08 / Bronislava Silná
  0
📷
4 fotografie v galerii
Existují dárky, kterými se zavděčíte většině mužů Shutterstock
Jste žena a nevíte, co věnovat svému partnerovi pod stromeček? Má alespoň trochu zálibu v technice, počítačích nebo kutilství? Máme některé zajímavé nápady.

Je samozřejmě vhodné, pokud do výběru zapojíte i znalost blízkého člověka, jeho zvyky a koníčky. Přesto existují dárky, kterými se zavděčíte většině mužů. Od těch dospívajících až po starší. Jen se zamyslete, jestli náhodou už něco podobného doma nemá. Jestli ne, pospěšte do obchodu nebo na internet. Je poslední možnost.

Když poslouchá hudbu

Člověka, který rád poslouchá hudbu, můžete potěšit samozřejmě novým cédéčkem, které ještě ve své sbírce nemá. Máte-li ale na mysli muže technického, který má zájem o kvalitní zvukový zážitek, můžete zkusit koupit nějaká slušná sluchátka. Půjde patrně o náhlavní sluchátka, ne žádné špunty. Velká sluchátka mají samozřejmě mnohem kvalitnější přednes nízkých kmitočtů. Lépe tlumí okolní ruch a poskytují opravdu dobrý zvukový zážitek. Dobré je se svěřit nějaké zavedené značce. Někdy ale překvapí i sluchátka docela neznámých výrobců.

Podívejte se proto na internet a přečtěte si pár recenzí. Jestliže partner často používá chytrý telefon, určitě ho potěší sluchátka bezdrátová. Hledejte taková, která mají verzi bluetooth alespoň 4.0 a kmitočtový rozsah 20 – 20 000 Hz. Aby měl váš dárek smysl, připravte si asi 1 000 – 2 000 Kč u drátových sluchátek a zhruba 1 500 – 3 000 u bezdrátových. Můžete ale utratit i více.

Když sportuje nebo by to potřeboval

Docela zajímavým, i když v některých případech ne právě levným dárkem můžou být různé sportovní a chytré hodinky. Měří kroky, tep, některé mají i GPS. Najdete typy, které jsou vodotěsné a dá se s nimi i plavat. Pokud nemá partner žádný sportovní náramek a rád se hýbe nebo by pohyb potřeboval, určitě dárek ocení. Jestliže máte hlouběji do kapsy, můžete zvolit některý levnější model s omezenou funkčností.

Nadšený automobilista

Většina lidí vlastní auto a muži obzvlášť mají rádi nejrůznější vychytávky pro jejich vůz. Vedle drobností, jako jsou různé škrabky, smetáčky a nářadí, můžete koupit i nový držák na partnerův mobilní telefon, nabíječku s více výstupy, aby mohla v autě dobíjet své telefony celá rodina nebo třeba varnou konvici na 12 V. Tu pak oceníte i na cestách na dovolenou. Jestliže se chcete rozšoupnout víc, můžete koupit držák na kola nebo „rakev“ na střechu. Ve správném obchodě vám po sdělení typu vozu přesně poradí, takže se určitě nespletete.

Kutil

Jestliže je partner nadšený kutil, můžete zkusit vybrat nějaké nářadí. Protože si ale nemusíte být jistá, co už má nebo nemá, můžete zkusit zakoupit třeba předplatné časopisu, který by mohl partnera inspirovat v jeho zálibě. Jestliže zatím příliš nářadí nemá, zamyslete se, co mu chybí. Nutné minimum je vedle příklepové vrtačky i vrtačka akumulátorová, elektrická přímočará pilka, kotoučová pila, případně pokosová pila. Hodí se určitě tavná pistole, páječka a jestliže pracuje s elektronikou, pak jistě i digitální multimetr.

Fotograf

Fotograf už asi svůj vysněný fotoaparát má. Ale i jeho může potěšit třeba dárkový poukaz na zpracování snímků nebo dokonce zaplacený kurs kreativního fotografování nebo nějaký podobný, který ho v jeho zálibě rozvine a dostane na vyšší úroveň. I pro fotografy existují specializované časopisy, takže se nabízí stejná možnost jako v předešlém případě, totiž pořídit předplatné.

Když vážně nevíte

Pokud jste na tom už tak, že opravdu nevíte a partner používá počítač, můžete vybrat novou bezdrátovou myš, klávesnici nebo třeba přenosný disk či flash disk. Všechny tyto dárky se hodí, neboť úložného místa není nikdy dost.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá služebná prince Andrewa musela absolvovat školení, aby se mohla správně starat o jeho sbírku 72...

Styl

Proč je důležité sušit vlasy ručníkem dříve, než použijete výživovou masku

Dům a zahrada

K důkladnému úklidu bytu vám může pomoci i sníh. Využijte jeho sílu na maximum

Zavřít reklamu