Nejžádanější zákroky estetické medicíny - díl třetí: Jak znovu získat pevné bříško? O tom, že půjde pod kudličku, uvažuje i Simona Krainová!

 Krása 
30. července 2014 05:36 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Povolené a ochablé svaly napraví jednoduchý zákrok Foto: Shutterstock
Příroda nikoho nešetří a nevyhnutelně stárneme každý. Moderní technologie nám však pomáhají tento neoblíbený proces tak trochu ošálit. Není proto divu, že plastická chirurgie je čím dál více žádaná a těší se veliké oblibě nejen u dam.

Proto jsme pro vás exkluzivně ve spolupráci s celebritami oblíbenou klinikou YES visage jen na vipstory.cz připravili seriál o nejžádanějších zákrocích estetické medicíny. Čemu podléháme nejvíce?

DÍL TŘETÍ
Abdominoplastika aneb pevné břicho zpět


Abdominoplastika či mini-abdominoplastika. Maminky většinou tento zákrok znají. Napravuje totiž nepříznivé změny v oblasti bříška jako jsou převisy, povolená a povislá kůže a povolené rozestouplé břišní svaly, které nejčastěji vznikají právě po porodu. A problém nezmizí ani přes úporné cvičení.

Právě tato speciální plastika navrací bříšku zpět pevný tvar a nemyslete si, že jste v tom samy. Své o tom ví i jedna z našich nejkrásnějších modelek. „Spousta žen má po porodu povolené bříško s potrhanými vazy. Já mám za poslední čtyři roky za sebou dva porody a je mi jednačtyřicet let. Když jsou metody, které ty povolené svaly zpět stáhnou k sobě a bříško zpevní, proč by se měl člověk donekonečna trápit? V zahraničí je to běžná praxe, takže jdu cvičit, a když to nezabere, půjdu si na tuhle kliniku pomoci jinak,” svěřila se Simona Krainová. Tento zákrok lze navíc také úspěšně zkombinovat s liposukcí v lipoabdominoplastiku.

Ve druhém dílu jsme psali o tom, čím si nejvíce zvedáme sebevědomí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?