Omlazení intimních partií. Odhoďte zábrany a obraťte se na odborníky

 Krása 
20. ledna 2020 13:59 / Ema Maxová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Omlazení intimních partií řeší stále více žen Klinika Yes Visage
Jen málokterá část ženského těla projde takovou zatěžkávací zkouškou jako právě intimní partie. Nejen přirozené stárnutí, ale zejména porod zkrátka vykonají své.

Narození dítěte patří k nejkrásnějším momentům v životě. Přináší však s sebou menší i větší starosti. Patříte k ženám, které po porodu začala trápit stresová inkontinence zejména při kašli či poskakování? Přestože jde pro ženy o hodně citlivé téma, odhoďte zábrany a obraťte se na odborníky. Nebojte, nejste v tom samy!

Podle nedávno zveřejněné studie trpí jenom u nás asi na 500 000 žen tímto problémem. Vyřešit jej můžete snadno, rychle a bezbolestně za pomoci laserové terapie. „Laser během ošetření zpevňuje přední stěnu poševní, a díky tomu přestane docházet k samovolnému uniku moči," vysvětluje MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

Navíc laser v kombinaci s aplikací kyseliny hyaluronové nebo plazmy dokáže řešit problémy se zvlhčováním i bolestivé jizvy po epiziotomii neboli nástřihu hráze.

Celkové omlazení pomocí laseru

S přibývajícím věkem dochází nejen k uvadání pokožky ve vaší tváři, ale i k ochabnutí v oblasti intimních partií. Za pomoci vysoce sofistikovaného laserového ošetření, kdy se ošetřuje celý obvod pochvy a dále i malé stydké pysky a okolí vchodu pochvy a močové trubice, dochází ke zpevnění a vyhlazení této oblasti. „Během ošetření se laserový paprsek rozstřeluje po obvodu celé pochvy a dochází tak k jejímu zúžení, zpevnění a zlepšení lubrikace," prozrazuje MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

Laser ve spojení s výplněmi

Laserové ošetření můžeme kombinovat i s aplikací kyseliny hyaluronové či plazmy, které se používají u vchodu poševního pro zlepšení lubrikace. „Plazma stejně jako laser regeneruje žlázky, které se nachází u vchodu poševního. Řídká kyselina hyaluronová zase zlepšuje hydrataci této oblasti, tedy i její pružnost," říká MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

K celkovému vylepšení intimních partií přispívá i modelace velkých stydkých pysků, které s věkem přicházejí o plnost a elasticitu. Ideální výplní je hustější gel kyseliny hyaluronové. Výsledkem těchto procedur je znatelné omlazení a celkové zpevnění, které při sexu pocítí nejen žena, ale i její partner.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město