Buďte v posteli král, pijte džus!

 Vztahy 
17. listopadu 2016 07:22 / Marie Popelková
  0
📷
3 fotografie v galerii
Granátové jablko je aromatické ovoce se sladkokyselou chutí. Internet
Granátové jablko je vhodnou prevencí rakoviny, ale podle kalifornských vědců může fungovat také jako lék na poruchu erekce. Pravidelná konzumace šťávy z tohoto subtropického ovoce prý účinkuje stejně jako léky na potenci, ale je mnohem levnější variantou.

Pravidelná konzumace jediné sklenice džusu denně zvyšuje výrazně hladinu testosteronu u mužů i žen. A to znamená, že pánové mají nejen větší chuť na sex, ale také kvalitnější erekci. U žen pak zvýšená hladina testosteronu zvyšuje sexuální touhu.

Džus z granátového jablka obsahuje velké množství antioxidantů, které jsou "v akci" právě při prokrvení penisu. Dále obsahuje velké množství sodíku a cukrů, vitaminů B a C, fosforu, chloru, manganu, křemíku, zinku, vápníku, magnezia a také draslíku, který je nezbytný pro tvorbu a přenos nervových signálů. Kromě enormního obsahu hodnotných polyfenolů je také granátové jablko pověstné vysokou antioxidační silou - vyšší než u červeného vína nebo zeleného čaje.
Ale to ještě není zdaleka vše...

O granátovém jablku se už dávno ví, že je velmi úspěšné při snížení rizika srdečních chorob a při prevenci rakoviny prostaty - pravidelné popíjení džusu z granátových jablek ji může významně zpomalit. Dále výzkum prokázal, že tato jablka obsahují chemické látky, které omezují buněčné poškození a zřejmě ničí i rakovinné buňky.

Existuje několik studií prokazující výjimečný efekt granátového jablka.

Pojďme se podívat na pár studií o této přírodní viagře:

  • izraelská studie potvrzuje pozitivní vliv konzumace granátového jablka na krevní tlak.
  • stejná studie také zjistila, že po 3 letech pravidelného pití džusu z granátového jablka se u testovaných subjektů snížil plak v arteriálních stěnách v průměru o 30 %.
  • dále byl potvrzen vliv granátového jablka na kvalitu endotelu a tím zlepšení průtoku krve.

Jak je vidno ze studie výše, granátové jablko by mělo být pro muže ovoce číslo jedna. Pro požadovaný efekt nefungují extrakty z jablka ale pouze čerstvé ovoce nebo šťáva z něj.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bitva o majetek Elvise Presleyho po smrti Lisy Marie začala. Priscilla už podala soudní žalobu

Styl

Láska na první pohled neexistuje. Jde pouze o fyzickou přitažlivost, říká nová studie

Tech

Rusko má po sedmi letech ve vodě novou ponorku. Jde o třídu Lada s konvenčním pohonem