S jakými nehty budete letos v létě zaručeně trendy?

 Krása 
20. července 2019 09:25 / Eva Vogelová
  0
📷
13 fotografií v galerii
Manikúra je skvělý doplněk k různým outfitům Archiv
Léto je v plném proudu a zdaleka ještě nekončí. V tomto ročním období je pro ženy obzvláště důležité, aby vypadaly dobře. Nová manikúra vylepší každý letní outfit. Nemůžete se rozhodnout, jakou si necháte udělat? Inspirujte se letošními trendy.

Novou manikúrou můžete ohromit lidi ve svém okolí. Upravené nehty vás udělají krásnější. Nečekejte na žádnou zvláštní příležitost, nechte si zkrášlit své nehty už teď. Zjistěte, jaké nehty letos letí, abyste mohly své okolí oslňovat. 

Velmi krátké nehty

Myslíte si, že dokonalá manikúra se vyznačuje hlavně dlouhými nehty? V posledních letech je to velký omyl. Současné trendy přejí velmi krátkým nehtům, kterým sluší hlavně jednobarevné laky na nehty. Díky krátkým a upraveným nehtům budete vypadat stylově a zároveň velmi elegantně.

Kovové odstíny

Máte rády, když se vaše nehty krásně lesknou? Neneste si na ně kovové barvy. Nejvíce preferované odstíny jsou zlaté, stříbrné a bronzové. Nejhezčí manikúra v metalickém odstínu je jednobarevná. Pokud byste si nechaly udělat dvojbarevné nebo vícebarevné nehty, působilo by to v tomto případě přeplácaně.

Neutrální tóny barev

Pokud jste skromné a nemáte rády svítivé barvy, nemusíte být smutné. Do módy se letos opět dostaly i neutrální odstíny. Oblíbené jsou nehty v barvě kůže. Jde o světle až středně hnědou barvu. Dále jsou populární i béžové a světle růžové odstíny. Jednoduchou a jednobarevnou manikúru si můžete ozdobit kamínkem. 

Tmavé nehty

Jestli jsou na vás kovové nebo nude barvy velmi jemné, tím pravým pro vás budou tmavé laky na nehty. Trendy letošního roku přejí především lakům na nehty v tmavě modré, černé, tmavě červené nebo tmavě zelené barvě.

Duhový efekt

Jde o spojení dvou či více barev, které se od sebe liší a na první pohled spolu neladí. Trik je v tom, že barvy mezi sebou plynule přecházejí a vytvoří tak duhový efekt. Z toho důvodu se k sobě bude hodit i červená s oranžovou nebo modrá s růžovou. Čím více barev na jednom nehtu budete mít, tím náročnější práce to bude pro kosmetičku.  

Neonové odstíny

V letošním létě se nosí neonové odstíny. Nejpopulárnější jsou patrně žluté, zelené, růžové a oranžové. V tomto případě bude opět vypadat nejlépe jednobarevná manikúra, protože vícebarevná by už nevypadala moc dobře. Neonovou barvu na nehty si pořiďte v případě, že k ní máte několik ladících outfitů, protože na vašich rukou půjde opravdu hodně vidět.

Žluté nehty

Společnost Pantone, která pro každý rok určuje barevné trendy, označila různé odstíny žluté jako jednu ze zásadních barev roku 2019. Tato skutečnost se odráží také na poli dámské manikúry. Vsadit můžete na žlutou (ideálně kanárkově žlutou), s níž barevně slaďte i vaše oblečení a doplňky.

Sytě červená barva

Červená barva na nehtech patrně nikdy nevyjde z módy. Jde o jednobarevný sytý odstín, který můžete použít i na rty, abyste byly sladěné do detailů. Sytě červená v lidech probouzí sexuální energii. Pokud půjdete někam lovit muže, tato barva je pro vás jasnou volbou. Líčíte se rtěnkami často a máte nějaký oblíbený odstín, bez kterého se neobjedete? Prozradíme vám, co o vaší povaze barva rtěnky napoví.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Modré laguny odhalila, že byla sexuálně napadena hollywoodským manažerem. Přes třicet let se o tom...

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu