Zrcadlové nehty jsou hitem sezóny

 Krása 
17. března 2017 19:28 / Marie Popelková
  1
📷
1 fotografie v galerii
Nejnovější trend v lakování nehtů. Internet
Metalické odlesky stříbrné, růžového zlata nebo podtón do zelené či modré. Absolutní lesk na nehtech se stal hitem sociálních sítí.

V angličtině Mirror nails, do češtiny přeloženo jako zrcadlové nehty - přesně ty se totiž staly novým hitem, který si ženy nechávají lakovat. Je to nanejvýš pár let, kdy největší úspěch zaznamenávaly matné nehty a na odbyt šly matující top coaty, teď frčí plný mat na rtech a nehty poslední rok žádají hodně lesku a gelový dojem. 

Lak

Co se laku týče, není to úplně jednoduché. Lehce se vám totiž může stát, že výsledný efekt nebude zcela hladký. Je třeba si dát pozor i na perleťový efekt. 

Samolepky nebo folie na nehty

Folie se dá pořídit už připravená a nastříhaná, takže se s ní krásně manipuluje. Před použitím folie je potřeba nehty důkladně očistit, následně fólii přilepte co nejblíže k nehtové kůžičce, a pak celý nehet vyhlaďte suchým vatovým tampónkem. Konce zastřihněte pomocí nůžtiček. 

Speciální prášek

Ze všech tří variant je manipulace s práškem nejsložitější. Můžete se ale spolehnout na dokonalý výsledek. Vypadá čistě a opravdu působí zrcadlově. Speciální prášek je ta nejspolehlivější metoda, jak mirror nails vytvořit, právě s ním pracují manikérky v nehtových salonech. Pořídit si ho ale můžete i vy a to ve speciálních prodejnách zaměřených na nehtový design nebo na internetu. 
Postup není nijak složitý, vyžaduje ale trošku trpělivosti a pečlivosti. Nehty nalakujte podkladovým lakem a vytvrďte v UV lampě. Následně pomalu vetřete prášek pomocí houbičky, která bývá součástí balení. Na závěr zalakujte průhledným top coatem a lak znovu vytvrďte.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Dcera heavy metalového bouřliváka Ozzyho Ozbourna, Kelly je těhotná

Styl

Svědí vás chodidla a občas si dáte sklenku vína? Může se jednat o alergii na alkohol

Tech

Tahle elektrická nákupní taška je překvapivě levná. Na dálnici s ní ale nejezděte

Zavřít reklamu