Díky laminaci mohou mít hezky tvarované a husté obočí všechny ženy

 Krása 
09. února 2020 14:45 / Šárka Sokolská
  0
📷
4 fotografie v galerii
Husté obočí je prostě stále trendy Internet
Slabé, tenké nebo nepoddajné obočí. Pokud i vás trápí jeden z těchto problémů, máme pro vás řešení. Takzvaná laminace obočí. Ještě nevíte, co to je?

Módní trendy zasahují prostě do všeho. A do kosmetiky nevyjímaje. Určují, jaké barvy stínů se letos budou nosit, zda zvolit matnou či lesklou rtěnku a v jakém odstínů a zasahují i do tvaru obočí. To se už pár let nosí pěkně husté, ale upravené. Bohužel, ne všechny ženy toho mohou docílit. Pro ně však existuje takový malý "zázrak". Laminace obočí. Pojďme si tuto techniku představit. 

Vlna z Ruska

Laminace obočí se před třemi lety poprvé objevila v Rusku. A právě odtud se postupně rozšiřuje dál po Evropě. Své příznivce už našla i v našich končinách, kde se stává stále více populární a postupně zaplavuje kosmetická centra. 

Novodobá trvalá

Slova laminace se nemusíte děsit. Nejde vůbec o žádnou invazivní metodu. Je to v podstatě taková trvalá pro obočí. Chloupky jsou během laminace vyčesány směrem nahoru a zafixované speciálními přípravky. Ty mu dodají tvar a především vyrovnávají nepoddajné chloupky, takže není potřeba je tolik protrhávat. A to nejlepší na tom je, že laminace vydrží opravdu dlouho - dokonce několik týdnů.

Vše je přirozené

Během celého procesu laminace se obočí také barví, vyplní a vyživí, aby působilo plněji a zdravěji. Laminace je tedy ideální nejenom pro ženy, které mají nepoddajné obočí, ale také pro ženy s řidším a tenkým obočím. V žádném případě to není nic umělého, nepřirozeného, žádné doplňování umělými chloupky. A to je přesně to, po čem většina žen touží. Mít bezchybné a dokonalé obočí. Protože krásné obočí dokáže udělat s tváří opravdu divy, stejně tak i naopak. Jakých nejčastějších chyb se ženy dopouštějí, jsme psali zde.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová předhodila fanynkám svého bratra Cyrila. Její holčičky ho hned začaly obdivovat

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu