Vzepřete se stárnutí a omládněte o několik let

 Krása 
05. února 2020 11:37 / Ema Maxová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nebojte se toho a zkuste moderní metodu faceliftingu Klinika YES VISAGE
Máte pocit, že váš obličej ztrácí mladistvé kontury a je více než kdykoliv předtím přitahován gravitací k zemi? Vzepřete se času a omládněte o několik let za pomoci YES FastLiftu!

Toužíte získat zpět mladistvý vzhled, ale obáváte se náročného zákroku a dlouhé rekonvalescence? Potom může být právě unikátní moderní metoda faceliftingu YES QuickLift, kterou nově nabízí Klinika YES VISAGE, tím ideálním řešením pro vás. „Jde o šetrnější zákrok, který nabízí srovnatelný výsledek s radikálnější metodou faceliftingu. Zároveň umožňuje dřívější návrat do běžného života díky kratší rekonvalescenci,“ prozrazuje primář plastické chirurgie MUDr. Martin Molitor z Kliniky YES VISAGE. YES FastLift je minimálně invazivní zákrok bez celkové anestezie, bez dlouhého hojení a nutnosti obvazů.

Vzepřete se gravitaci

Obličej vlivem stáří ochabuje a celkově povadá směrem dolů. Vzniká tak ve vaší tváři unavený až vyčerpaně smutný výraz, které ho vás dokáže zbavit jen profesionálně provedený zásah plastického chirurga. YES FastLift po stejné padající ose zvedne zpět povislé koutky úst, kůže na tvářích se vrátí do mladé pozice do oblasti lící, zpevní a rozjasní kontury, krk se vyhladí a stejně tak i hluboké vrásky. Tento moderní postup šetrného a přirozeného vertikálního vyzdvižení kůže a podkoží a odstranění přebytečné kůže povadajícího obličeje zaručuje maximálně přirozený a dlouhotrvající výsledek.

Kdy nastal ten správný čas?

Nespornou výhodou YES FastLiftu je, že jej lze provést ambulantně jen v lokální anestezii a celý zákrok netrvá déle než dvě hodiny. Podstoupit jej můžete v podstatě kdykoliv, neboť se jedná o šetrnější metodu faceliftingu. Klidně i v pětatřiceti. Stárnutí pokožky je totiž hodně individuální záležitost. „Velmi efektivní je zejména u mladších klientů mezi 40 až 55 lety. Nicméně pomoci vám dokáže i ve vyšším věku. Záleží však na přáních a preferencích klienta, které by měl vždy dopředu pečlivě s lékařem probrat,“ říká primář plastické chirurgie MUDr. Martin Molitor z Kliniky YES VISAGE.

Pro lepší hojení a trvalejší výsledek je dobré zvýšit po zákroku příjem kyseliny hyaluronové. Můžete si ji dávkovat po kapkách třeba v podobě HYALURON ELIXIRU.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá služebná prince Andrewa musela absolvovat školení, aby se mohla správně starat o jeho sbírku 72...

Styl

Proč je důležité sušit vlasy ručníkem dříve, než použijete výživovou masku

Dům a zahrada

K důkladnému úklidu bytu vám může pomoci i sníh. Využijte jeho sílu na maximum

Zavřít reklamu