Vyberte si náušnice podle tvaru obličeje

 Krása 
19. června 2017 17:37 / Marie Popelková
  6   0
📷
2 fotografie v galerii
Krásné náušnice dokážou upoutat pozornost na první pohled. Shutterstock
Věřte tomu nebo ne, ale náušnice patří mezi nejvýznamnější a nejdůležitější doplňky. Váš půvabný obličej je věcí, které si každý všimne jako první, a proto jsou ozdoby v uších vskutku podstatným šperkem. Nošení náušnic ve správném designu tváři lichotí a pomáhá zvýraznit to lepší a upozadit to, čím se nechcete tolik chlubit.

Krásné náušnice dokážou dodat ten pravý šmrnc celkovému vzhledu. Důležité je ale dát si pozor při jejich výběru. Kromě osobního vkusu je zásadní pořídit si takové náušnice, které nejlépe sedí k tvaru obličeje.

Náušnice pro kulatý tvar obličeje

Máte-li kulatý obličej, budou Vám slušet všechny náušnice, které Váš obličej opticky prodlouží. Vybírat můžete z dlouhých visacích náušnic, ty ve tvaru obdélníků, trojúhelníků a pod. Vyhněte se malým drobným náušnicím a velkým kruhům, které naopak kulatý tvar obličeje zvýrazňují.

Náušnice pro hranatý tvar obličeje

Náušnice, které budou slušet hranatému obličeji, zjemňují jeho ostré obrysy. Vhodné jsou náušnice oválných tvarů a kapek, prodloužených slziček a pod. Dlouhé visací náušnice nenásilně opticky prodlouží Váš obličej. Nosit můžete také drobné náušnice, které Váš obličej zněžní a zjemní. Vyhýbejte se raději dominantnbím geometrickým tvarům, jako jsou čtverce, obdélníky a trojúhelníky. 

Náušnice pro oválný tvar obličeje

Oválný typ obličeje Vám umožňuje široký výběr náušnic. Dovolit si můžete téměř cokoli. Velmi Vám budou slušet drobné náušnice Oliver Weber s výrazným broušeným křišťálem Swarovski, zvláště pokud máte krátké vlasy. Dovolit si ale můžete také náušnice visací, které budou s Vaším obličejem působit velmi elegantně. Ženy s oválným typem obličeje si mohou dovolit experimentovat. Vyhýbejte se snad jen vysacím oválným náušnicím, které by mohly Váš oválný obličej ještě více prodloužit. 

Náušnice pro trojúhelníkový tvar obličeje

Trojúhelníkový obličej Vám umožňuje vybírat z velkého množství různých tvarů náušnic. Od oválných přes kruhové až po spirálky. Velmi pěkné jsou např. spirálkové náušnice, které dodají Vašemu obličeji ženskost a plnější tvary.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Madonnina dcera Lourdes promluvila o tom, proč se od své slavné matky distancovala hned po střední škole a...

Styl

Sexuální násilí má nejen psychické, ale také dlouhodobé fyzické dopady

Tech

Jak na instalaci Windows 11 na nepodporovaných PC. Krok za krokem

Zavřít reklamu