خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Už vás nudí ty samé účesy pořád dokola? Šátek ve vlasech je nejnovějším trendem • Styl / inStory.cz
 

Už vás nudí ty samé účesy pořád dokola? Šátek ve vlasech je nejnovějším trendem

Textilie účes příjemně oživí.
📷
Další 4 fotografie v galerii
 Móda 
12. července 2017 10:00 / Pinterest
  12   0
Chcete vypadat originálně, nespoutaně a přitom upraveně? Už vás nudí ty samé účesy pořád dokola? Když do svých vlasů zapletete šátek, stuhu nebo krajku, bude váš účes vypadat dokonale a navíc vám další materiál dodá na objemu!
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Šátky a stuhy ve vlasech nejsou žádnou novinkou, ba naopak. V minulosti si ženy zdobily své účesy mašlemi velmi často. A věděly proč!

Chybí vám délka a objem?

Už vám třetí léto dorůstají vlasy, ale stejně pořád nejsou tak dlouhé, jak byste si představovala? Nastavte si je šátkem! Buď jej pořiďte v barvě vlasů, aby bylo nastavení co nejméně vidět, nebo šátek naopak přiznejte a slaďte ho se svým outfitem. Blonďaté vlasy klidně nastavte černým šátkem a černé klidně růžovým s květy. Díky šátku bude váš cop navíc mnohem tlustší.

Jak šátek zakomponovat

Účesů, které můžete s šátkem vytvořit, je mnoho. Při prodlužování vlasů nejlépe vypadají zapletené copy, kdy jednoduše vpletete šátek do vlasů a jakmile vám vlasy „dojdou“, pokračujete v pletení dál s šátkem. Použít můžete i jakoukoliv jinou látku.

Když budete mít dostatečně dlouhou stuhu, můžete si ji omotat kolem hlavy jako čelenku a poté volné konce sepnout gumičkou. Spolu s ostatními vlasy zapleťte látku do copu, můžete klidně cop uplést velmi divoce, bude to působit nespoutaně.

Šátky a stuhy se dají skvěle zakomponovat i do drdolů. Nejjednodušší je sepnout vlasy do vysokého culíku, omotat gumičku stuhou, rozdělit culík na dvě části a pak každý pramen omotat stuhou. Stuhu tak nejlépe dostanete mezi vlasy rovnoměrně. Poté oba prameny omotejte kolem gumičky a zafixujte pinetkami nebo další gumičkou – jak jste zvyklá. Návod najdete na konci článku v galerii.

Stuha ale vypadá hezky i v případě, že chcete nechat svou hřívu rozpuštěnou. Napleťte si jeden nebo dva tenké copánky z látky na vaše vlasy a nechte je jen nenápadně vykukovat.

Šátek účes lépe zafixuje

Když své vlasy protkáte stuhami či šátkem, výsledný účes vám bude lépe držet. To platí hlavně u drdolu, který v tu chvíli získá podobné vlastnosti, jako kdyby byl smotaný z natupírovaných vlasů.

Ozvláštní jakýkoliv účes

Díky barevnému doplňku ve vlasech získá účes mnohem hlubší detail. U copu budou více viditelné jednotlivé prameny, drdoly budou větší a bude krásně znatelný směr jejich smotání.

Doplní váš outfit

Šátek je zkrátka úžasným módním doplňkem, a to nejen smotaný kolem krku, ale i zapletený v nejrůznějších účesech. Navíc když přijde neočekávaný větřík a vám začne být chladno, můžete si rozplést účes, rozhodit vlasy a šátek si omotat kolem krku.

📷
4
fotografie
Kateřina Kofroňová | inStory.cz
Kam dál?
Podprsenka ano či ne?
Trápí vás povánoční kila navíc? Kouzlete s oblečením a vypadejte štíhlejší
K pánské módě patří i svetry. Hodně mužů je ale neumí správně nosit
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Hůlka zabodoval! Opět ukázal, že na muzikálová prkna prostě patří

Zprávy

Matěj Stropnický si dává v politice pauzu. Čemu se chce věnovat?

Bydlení

Boj s mechem v trávě a na stavbách nemusí být nekonečný. Poradíme, jak s ním zatočit