Co muži na ženách nejvíc nesnáší?

Existují věci, které muži na ženách nenávidí
 Vztahy 
07. listopadu 2017 15:29 / Shutterstock
  2   0
Že jsou muži z Marsu a ženy z Venuše, je bohužel dosti pravdivé rčení. Často to tak bohužel vypadá. Milujete se, ale občas se pohádáte doslova jako koně? Nebo naopak s nikým ve vztahu dlouho nevydržíte? Jenže proč tomu tak je?

Přemýšleli jste někdy nad tím, co nemohou muži na ženách vystát? Několik takových faktů jsme pro vás vybrali. 

Předstírání cudnosti

Ženy se neustále snaží ukazovat jen v dobrém světle. Nikdy nepřiznají, že si s mužem jen zahrávaly nebo že dělí počet svých milenců pěti. Muži mají rádi ženy, které opravdu nevinné a čisté jsou, ale ty ostatní by podle nich měly přestat mlžit o své minulosti. Mohou si prý užívat stejně jako muži a měly by si hledat takové muže, kteří to dokážou ocenit.

Žárlivost

Žárlivost ke vztahu a k lásce patří, ale musí být v přijatelné míře. Neustálé otázky, kde byl, proč tam byl a s kým tam byl, jsou rychlý způsob, jak vztah ukončit. Vrcholem pak je, když žena prohlíží partnerův telefon nebo počítač a hledá "důkazy". Je potřeba obrátit situaci na sebe, jistě také potřebujete svou míru soukromí. Extrémní žárlivost je jeden z hlavních důvodů, proč se váš vztah může z "ničeho nic" rozpadnout. 

Poučování

Poučování memá nikdo rád, již od dětství jsme alergičtí na poučování dospělých. Jestli partnera upozorňujete na rozbitou poličku od chvíle, kdy po práci vkročí do dveří, riskujete minimálně jeho odchod do hospody. Ještě horší jsou věčné připomínky typu "Špinavé ponožky patří do koše na prádlo" nebo "Nezapomeň tu mísu umýt i zespodu".

Sex jako zbraň

Sex je pro vztah důležitý, možná důležitější než si ledaskdo myslí. Ovšem nikdy nepoužívejte sex jako zbraň proti vašemu partnerovi. Dávat ho partnerovi za odměnu, nebo mu ho za trest naopak odpírat, není správné. Samozřejmě se může stát, že prostě nebudete mít chuť. Pokud ale odmítáte sex do doby, než si sklidí poházené prádlo v koupelně, zaděláváte si na problém.

Přehnaný make-up

Muži nesnáší, když jsou ženy "zmalované jako kraslice". Stěžují si, že ženu potom neznají takovou, jaká doopravdy je. V tomto případě opravdu platí, že méně je někdy více. 

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Nebudete věřit vlastním očím. Podívat se na některá místa je neuvěřitelný adrenalin

Dům a zahrada

Multifunkční sendvičovač v akci. Díky němu připravíte své rodině za pár minut doslova hody

Bydlení

Pokud chcete opravdu efektivně uklidit, musíte rozlišovat barvy hadrů na úklid. Každá je vhodná pro jiný...

Zavřít reklamu