Gelové nehty. Nevkus, nebo užitečná věc?

Barvám ani třpytkám se meze nekladou
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Krása 
01. dubna 2018 05:07 / Pixabay
  7   17
V kosmetických salonech se etablovaly už před drahnou dobou. Gelové nehty mají nepopiratelné výhody, jako bezúdržbovost, ale i negativa. Třeba to, že vám zničí vlastní nehty.

Co se gelových nehtů týče, mají buď zaryté odpůrce, nebo nadšené obdivovatele. Nic mezi tím. Tenhle kousek gelu, který se nanáší na nehty, prostě vyvolává emoce.

Gelové nehty si chválí hlavně ty ženy, kterým příroda nenadělila závratnou kvalitu nehtů vlastních, nebo si je okusují. Jak se tohoto zlozvyku zbavit, píšeme zde. Pokud se vám okusování nebo horší kvalita nehtů nedaří porazit, je logické, že zakrytí tohoto nedostatku někdo řeší právě gelovkami. 

Nesmiřitelné tábory

Tuto potřebu samozřejmě nechápou ženy, co se o nehty a jejich kvalitu starat nemusí anebo to nepovažují za důležité. Tyto dva tábory stojí potom nesmiřitelně proti sobě. Gelovým nehtům často kazí pověst nevkus jejich majitelek, které jsou schopné si na nehty nanést šílené barevné kombinace často doplněné neladícími třpytkami a jinou divočinou.

Když se ale s nimi zachází vkusně a nejsou příliš dlouhé, dokážou gelové nehty vypadat přirozeně a ani ti největší odpůrci na nich vady nenajdou. Jen jednu. Zničíte si vlastní nehty.

Pilování vlastních nehtů

Ať už bruskou nebo pilníkem, pilování přírodních nehtů před aplikací gelu vás nemine. Navíc musíte počítat s tím, že nehty po sundání gelovek nikdy nebudou vypadat dobře a je potřeba jim věnovat hodně péče, pokud chcete přejít zpátky na svoje přírodní.

Pravidelné obměňování

V nedůvěryhodném salonu taky můžete chytit plíseň nebo vám můžou nehet přepilovat či dokonce prasknout. Je také nutné gelové nehty pravidelně obměňovat, nejlépe každé tři týdny. Jinak hrozí, že se vám gelové nehty bolestivě zlomí.

Hlavní výhodou gelovek je pohodlnost a tři týdny upravené nehty, o které není potřeba se starat. Příjemným bonusem je pak zářivý lesk, který vám nedokáže udělat žádný lak na světě. 

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Navštivte dokonalý svět uprostřed Atlantiku. Pro Evropana neskutečný zážitek

Dům a zahrada

Jak ochladit rozpálený byt, když nemáte klimatizaci

Bydlení

Zavařovat jde i bez speciálního hrnce. Stačí vám k tomu jen trouba

Zavřít reklamu