Nejžádanější zákroky estetické medicíny - díl druhý: Čím si nejvíc zvedáme sebevědomí

 Krása 
29. července 2014 05:30 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Skvostné vnady hýbou světem Foto: Shutterstock
Příroda nikoho nešetří a nevyhnutelně stárneme každý. Moderní technologie nám však pomáhají tento neoblíbený proces tak trochu ošálit. Není proto divu, že plastická chirurgie je čím dál více žádaná a těší se veliké oblibě nejen u dam.

Proto jsme pro vás exkluzivně ve spolupráci s celebritami oblíbenou klinikou YES visage jen na vipstory.cz připravili seriál o nejžádanějších zákrocích estetické medicíny. Čemu podléháme nejvíce?

DÍL DRUHÝ
Plastika prsou – zvětšení a modelace


Úprava poprsí patří obecně hned po liposukci k druhému nejčastěji podstupovanému zákroku. Ani plastika prsou ovšem není takový strašák jako dříve. Výše zmíněná klinika využívá moderní postupy, které jsou ale zároveň maximálně šetrné.

Stejně jako u každého jiného zákroku platí, že chcete-li mít hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací, pak je potřeba zvolit zkušeného chirurga. Navíc nejen prsa, ale všechny změny by měly působit velice přirozeným dojmem a bez jakýchkoliv stop chirurgického zákroku. Většina žen si přeje mít větší, plná a tvarově stejná prsa nebo opět hezká po porodu, kdy ňadra buď ztratí svoji plnost a pevný tvar nebo naopak zůstanou velká a povislá.

Zvětšení či vylepšení tvaru lze provádět kvalitními implantáty nebo vlastním tukem. Jsou-li prsa povislá, tvar se pak zlepšuje modelací, která navrací nebo ještě zdokonaluje původní tvar, protože zpevňuje a vyzdvihuje poprsí. Oba zákroky především zlepšují harmonii těla i vlastní sebevědomí. Konkrétně sebevědomí je jeden z hlavních důvodů plastických operací vůbec. Každý zákrok, který je na místě, ho zvyšuje a pokud to vezmeme statisticky, nejvíce sebevědomí dodává právě zvětšení prsou.

Asi nejznámější průkopnicí silikonových tvarů je Pamela Anderson, kterou každý moc dobře zná. Celkově vzato už se dnes v celém šoubyznysu najde jen málo žen, které by neměly jakkoliv upravený dekolt. Možná, že jednoho dne se znovu nastolí trend malých hrudníků a budeme si sebevědomí zvedat zase jinak.

V prvním dílu jste se dozvěděli něco o moderním odstraňování tuků.

Víc už toho není

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová předhodila fanynkám svého bratra Cyrila. Její holčičky ho hned začaly obdivovat

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu