I muži mohou mít svůj salón krásy! Co takhle Barber Shop?

 Krása 
17. prosince 2016 17:00 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Tutto Barbuto není jen obyčejný salón, je to skvělý Barber Shop! Tutto Barbuto
Ženy se rády nechávají hýčkat v různých kadeřnických a stylingových salónech. Proč by ale nemohli i muži? A nemusejí být zrovna jiné orientace. Takové Barber Shop je pro chlapy jako dělaný. Veký boom těchto salónů zažívá i Česko a jeden takový najdete hned v centru Prahy. Jmenuje se Tutto Barbuto.

Vlasy, vousy o to vše se vám v Barber Shopu Tutto Barbuto skvěle postarají špičkoví profesionálové. A budete se sem i rádi vracet! "Muži nepotřebují salon, krásy, muži potřebují barber shop," říká s úsměvem majitel barberhopu Konstantin Makarenko. 

“Zakládáme na kvalitě a ke každému máme individuální přístup. Díváme se na tvar hlavy a na celkový styl zákazníka, nejenom na trendy. Trend je jedna věc, ale tomu mužu to musí slušet a celkově korespondovat s jeho typologií,” říká Makarenko.

Neberou zde muže jako housky na krámě, ale každý muž je originál. Každý proto potřebuje jinou, speciální péči. Někdy menší, jiný větší. Někomu stačí drobná úprava, někdo chce ale celkovou změnu. I na to jsou na pražských Příkopech ve Slovanském domě připraveni.

Nejde jen o ndividuální účes. To samé se týká úpravy vousů, ať má muž plnovous nebo několikadenní “strniště”. 

K práci používají barbeři speciální strojky a hodně ostré břitvy, nikdo se ale nemusí bát. Specialisté, kteří s ní pracují, vědí jak na to a zatímco my bychom se u zrcadla zcela jistě pořezali, v Tutto Barbuto je to, jak když vás po tváři hladí. Dležité je také ať už po stříhání či holení vše pečlivě ošetřit, případně dát výživové prostředky.

“Používáme tu nejlepší kosmetiku, která je vytvořena speciálně pro barbershopy. Pracujeme v krásném prostředí, v pozadí hraje pohodová hudba, prostě vše, pro to, abychom každého zákazníka uspokojili na maximum,” říká Makarenko, který je zastáncem toho, že muž by měl vypadat dobře za každé situace. 


A pokud se rozhodne nemít ježka a hladkou tvář, ale tak trochu vyčnívat, rozhodně by měl Tutto Barbuto navštívit. “O tom se nedá vyprávět, to se musí zažít. A všichni pánové, ať jsou to mladí muži, či pánové v letech, kteří od nás odcházejí, a mnozí se i pravidelně vracejí, jsou spokojení. Navíc si u nás i odpočinou, protože je to vlastně jistá forma relaxu. Sednete si na křeslo a necháte se hýčkat,” dodává Konstantin Makarenko.


V barbershopu poradí nejen co se aktuálních trendů týče, ale i co se kosmetické péče o vlasy či vousy týče. Každý člověk je jiný, každý potřebuje jinou péči, výživu a je dobré se vždy poradit s odborníky. Takže, pokud to chcete mít na tuty dobré, pak Tutto Barbuto to jistí! 

 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí