Trendy v líčení pro letošní rok. Šťavnaté rty i výrazné obočí

Naličte se podle nejnovějšího trendu
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Krása 
29. ledna 2020 09:22 / Depositphotos
  10   0
Přemýšlíte, čím byste ozvláštnila svůj make-up? Přinášíme vám nejnovější trendy v oblasti líčení pro rok 2020.

Módní trendy se objevují všude. V designu, módě a líčení nevyjímaje. Letošní rok bude ve znamení svěžesti, energie, mládí. A to platí i v oblasti dekorativní kosmetiky. Co se tedy nosí?

Nevinnost na líčkách

Základem make-upu je perfektně upravená pleť. Ale pozor. Žádná matná, ale naopak přirozeně a zdravě lesklá, doslova šťavnatá a k nakousnutí. Trendem budou lehké make-upy, bronzery a tvářenky, které dodají pleti nevinné červenání. Nezpomeňte také na rozjasňovače.

Rudá vede

Červené rtěnky jsou stálice. A vidět byly i na přehlídkových molech, které ukazují trendy pro příští rok. Pokud máte strach z výrazných barev, pořiďte si kvalitní balzám na rty v načervenalé barvě. Do kabelky rozhodně nezapomeňte přibalit lesk na rty, nejlépe bezbarvý. Svým rtům tak dodáte šťávu a navíc leskem můžete přejet i barevnou rtěnku. A co víc, dá se použít i na oční víčka. 

Neonový pohled

Rozzářit oči nebude letos pro vás žádný problém. Prim v linkách a očních stínech totiž budou hrát neonové barvy. Zářivě oranžová, růžová, žlutá i zelená navíc budou skvěle pasovat k jarním a letním květovaným šatům. Pokud vám neonové stíny připadají příliš odvážné a necítíte se na ně, nezoufejte. Mezi trendy letošního roku patří bílé linky, které vám dodají neotřelý severský look. Jsou zábavné, svěží a zajímavé, aniž by poutaly extra velkou pozornost. Pokud si nejste jistá, jaký tvar a typ očních linek vám bude slušet, návod, jak to zjistit, jsme psali zde.

Výrazné obočí

Stále se nosí a bude se nosit výrazné, silné obočí. Nemusíte se bát jeho přirozený tvar ještě dotvořit. Tvar obočí umocníte tím, když těsně pod jeho spodní hranu nenápadně přejedete bílými stíny

Šárka Sokolská | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Hledáte nejkrásnější místo na planetě? Nemusíte jezdit daleko

Dům a zahrada

Agresivní kočka se dá převychovat. Kárání ani fyzické tresty ale na ni rozhodně neplatí

Bydlení

Začalo období vřesu. Při správné péči vám krásný vydrží roky

Zavřít reklamu