Muži otevřeně promluvili o ženách! Jaké věci je přivádějí k šílenství?

Muži ženám konečně ujasnili, co jim vadí.
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Vztahy 
06. listopadu 2016 12:53 / Internet
  0   0
Drahé mužské polovičky se rozhodli odtajnit věci, kterými je ženy neskutečně vytáčí! Dámy, z některých budete nejspíš hodně překvapené!

Skupinka mužů dala dohromady věci, se kterými si u žen prostě neví rady:

1. POŘÁD MLUVÍME A ONI NESTÍHAJÍ

Stalo se to snad každé ženě. Svému příteli se zájmem vyprávíte zážitky prožité během doby, co jste se neviděli, ale najednou začnete mít pocit, že partner vůbec neposlouchá. Pravda je taková, že by chtěl, jenže to nestíhá. Muži totiž potřebují ke zpracování informací více času než my. Tudíž z našeho vodopádu slov zaznamenají tak polovinu.

2. JAK MOC MĚ MILUJEŠ?

Otázka, která každému muži trhá uši. Pánové se shodli na tom, že buď svoji drahou polovičku milují, nebo ne. Nic mezi tím pro ně neexistuje.

3. CHCEME MUŽE ZMĚNIT!

Každá žena si přeje, aby jí přítele všechny sokyně záviděly. Rozhodnout se proto udělat cokoliv. Není výjimkou, že ho chceme změnit podle našich představ. Co muži na to? „Všechny věci mají své limity. Změny jsou vítány, pokud můžeme více méně zůstat tím, kým chceme být. Ale když nám ženy začnou schovávat oblečení, protože jim nepřijde moc in či začnou s tím, že bychom neměli jíst tolik masa nebo se dívat na určité filmy, protože z nás dělají hlupáky – no to je prostě trochu moc,“ svěřili se.

4. NAVNADÍME JE A POTOM ODEJDEME

Za jeden z nejprotivnějších zvyků zařadili muži to, že je ženy nechávají neuspokojené. „Musíte si uvědomit, že stačí málo a jsme rozohnění. Někdy úplně stačí, když dostaneme vášnivý polibek. Neexistuje nic horší, když pak přestanete a vrhnete se například do úklidu bytu. Tohle se prostě nedělá,“ uznali muži.

 

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Dívejte se pořádně pod nohy. Uvidíte ta nejkrásnější schodiště na světě

Dům a zahrada

Důkladnou přípravu na zimu vyžaduje nejen zahrada. Nezapomeňte ani na svůj plot

Bydlení

Nepříjemný zápach péřové přikrývky může narušit kvalitu spánku. Zbavit se ho někdy není vůbec...

Zavřít reklamu