Žádost o ruku je velká událost pro obě pohlaví. Muž by měl její průběh naplánovat!

 Vztahy 
05. listopadu 2016 08:23 / Marie Popelková
  0
📷
3 fotografie v galerii
Romantická žádost o ruku u Eiffelovky. Shutterstock
Chcete s ní strávit zbytek svého života – to už víte. A nyní ji jen musíte přesvědčit, aby to chtěla i ona. Pokud je ve vašem vztahu všechno tak, jak to má být, a pokud bude vaše žádost o ruku dokonalá, určitě vám řekne: „Ano!“ A jak můžete správně požádat o ruku?

V životě žádá o ruku každý muž ideálně jen jednou. Proto je důležité se na tento magický moment důkladně připravit a nic nepodcenit. Výběrem a koupí zásnubního prstenu totiž nic nekončí.

Zvolte dokonalý prsten

Když ji vezmete ke klenotníkovi, abyste se „podívali, co mají“, bude to určitě velmi podezřelé, a ona okamžitě pochopí, o co jde. Musíte být poněkud diskrétnější: několikrát se zmiňte o tom, že si chcete koupit nové hodinky; navrhněte jí, že byste mohli vaší nebo její matce koupit k narozeninám náušnice nebo náramek – a pak se s ní vydejte na nákupy.
Zatímco vy se budete dívat na hodinky nebo náušnice, ona se pravděpodobně půjde podívat na ostatní šperky, a po návštěvě několika obchodů budete vědět, co se jí líbí. Pak už stačí, když se do klenotnictví vrátíte sami a vyberete ten správný prsten.

Připravte si dokonalý projev

Slova, která použijete, až ji budete žádat o ruku, si bude pamatovat po zbytek celého života, takže byste se měli snažit, aby zněla opravdově. I když by se mohlo zdá, že žádost o ruku by měla být spontánní, v daný okamžik vám možná budou docházet správná slova; proto je dobré připravit se předem.

TIPY NA MÍSTA, KDE ŽÁDOST VYSLOVIT!

Romantická restaurace

Jedno z nejhezčích míst pro zásnuby je romantická restaurace. Objednejte stůl pro dva a při večeři při svíčkách se své milé jednoduše zeptejte. Prstýnek můžete důmyslně ukrýt do sladkého dortu, dezertu nebo do sklenky se šampaňským. Váš přípitek tak bude jedinečný. Prstýnek zkuste ukrýt třeba i do čokoládového fondue.

Máchův Petřín

Pražský Petřín je osvědčenou klasikou. Pozvěte svoji lásku na procházku, přineste pugét červených růží a do jedné ukryjte snubní prstýnek.

Kaplička Lásky

V Mariánských Lázních najdete mnoho romantických zákoutí. Jedním z nich je i malinká kaplička, krčící se na lesnatém svahu nad Lesním pramenem. Bývá často nazývána kapličkou lásky. Ve skutečnosti ji nechal postavit na památku své matky ředitel divadla Julius Laska. Dnes je místem setkání milenců. Udělejte si výlet do lázní. Mezi koupelemi a masážemi zajděte na procházku ke kapličce a konečně se zeptejte.

Kostel sv. Valentýna

V obci Háj ve Slezsku na Opavsku najdete kostelík sv. Valentýna. Požádejte svoji vyvolenou o ruku právě zde. V tomto kostele si můžete nechat uspořádat i svatební obřad.

Milostný dopis z Milostína

Nemáte odvahu položit kýženou otázku z očí do očí. Použijte známý recept osvědčený několika staletími i generacemi. Pošlete romantický dopis. Obec Milostín je k tomu jak stvořená. Každoročně odtud chodí tisíce dopisů s romantickým vyznáním a razítkem obce. Není divu, že intenzita dopisů a pohlednic stoupá zejména na svatého Valentýna.

V klenotnictví

Až spolu půjdete na procházku po městě, zastavte se v některém z mnoha klenotnictví. Postavte svoji nastávající před hotovou věc. Ať si vybere prstýnek dle libosti.

Hledám, hledáš, hledáme

Pokud máte rádi dobrodružství, udělejte ze zásnub malou bojovku a tajemnou hru. Napište své budoucí nevěstě několik záhadných vzkazek a indicií, podle kterých se bude řídit. Kdo hledá, ten najde!

Mezi nebem a zemí aneb z balonu vám neuteče

Pokud holdujete trošce adrenalinu, tak let balonem vás jistě nadchne. Tento druh zábavy nabízí mnoho zážitkových agentur. Vysoko v oblacích se můžete zeptat úplně na všechno.

Až na vrcholky hor

Udělejte si pořádný výšlap na Sněžku nebo jinou horu a po společném výstupu požádejte vaši statečnou spolucestovatelku o ruku. Vždyť ve dvou se to lépe táhne.

Pod vodou

Jestliže plánujte dovolenou u moře a rádi se potápíte, proč se vaší milované nezeptáte právě pod mořským dnem? Svědkem vám budou roztomilé chobotničky, rybičky a jiní živočichové.

Verona, Benátky, Paříž

Utečte shonu všedního dne a vypravte se do některého z evropských měst. Samozřejmě nejlepším tipem je romantická Paříž a italské Benátky. Ani Verona, město milenců není k zahození.

Běloskvoucí pláž se západem slunce

Romantický ostrov v Indickém oceánu, liduprázdná pláž a západ slunce. Nejlepší přírodní scenérie na romantickou otázku. Zkuste to.

Na svatbě

Váš přítel se žení? A chcete ho následovat? Zeptejte se své lásky přímo na svatbě. Ani nemusí chytat kytici.

Zámek či hrad

Pohádkové zámecké parky jsou tím nejhezčím místem pro vaše vyznání.

Zajímavé datum

Také výběr vhodného termínu je zárukou úspěchu. První květen a vůbec celý měsíc máj je ideální. Rovněž také sv. Valentýn nebo svátek či narozeniny vaší vyvolené.

 

 

 

 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton ochutnala afrodiziakum známé jako karibská viagra: Její fanoušci z toho šílí, chtějí ho...

Styl

Sváteční pečení na velikonoční stůl: Staročeská nádivka a pravý mazanec by neměly chybět

Tech

Falcon 9 má konkurenci. Neutron je nová, větší a levnější vesmírná raketa