Na tyto otázky se ve vztahu raději nikdy neptejte! Nemá to cenu!

 Vztahy 
02. listopadu 2016 06:45 / Ema Maxová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Pokud tyto otázky kladete, pak na vlastní nebezpečí! Věřte ale, že se vám to nevyplatí! Shutterstock
Komunikace je základ vztahu. Pokud spolu neumíte mluvit, nemáte šanci. Náznaky, gesta a nenápadné narážky nestačí. Váš partner není telepat! Pokud máte problém, řekněte to. Ovšem některé otázky mužům nikdy neklaďte! Fungují na ně totiž jako červený hadr na býka! A jsou zbytečné!

Takže pokud chcete mít ve vztahu pohodu, vyvarujte se některých otázek. Možná se vám budou otázky zdát celkem nevinné, ale pro muže je tahle větička často spouštěč mohutného výbuchu.

1. Kolik jsi měl žen?

Tak touhle otázkou ho v podstatě jen přivedete do úzkých. Bude mít strach, že ať řekne jakékoli číslo, bude buď vypadat jako nenapravitelný proutník, nebo naopak moula, který nemá mnoho zkušeností. Jednoduše neexistuje správná odpověď! Druhým rizikem je, že když odpoví, bude chtít stejnou informaci od vás. A vy se ocitnete ve stejně patové situaci.  

2. Jaká byla tvoje bývalá?

Zase špatně! Jakmile tuto otázku vyslovíte, začne přemýšlet, o co vám vlastně jde. Proč to chcete vědět? Jaký vliv to má na vztah vás dvou? Navíc opět nejspíš neexistuje odpověď, která by vás uspokojila. Když o ní bude mluvit v superlativech a ve smyslu, že i když jim to jako páru nevyšlo, jsou stále dobrými přáteli, může to ve vás vyvolat žárlivost. Když o ní naopak bude mluvit ošklivě, bude vypadat jako nevychovaný a necitlivý týpek, který se stále nevyrovnal s krachem předešlého vztahu a kdyby vám to náhodou nevyšlo, bude velmi pravděpodobně mluvit ošklivě i o vás.

3. Kdy mě představíš rodičům?

Netlačte na něj! Je to snad to nejhorší, co můžete udělat. V určitých oblastech jsou muži poněkud plašší, a tohle je jedna z věcí, která je zaručeně vyděsí. A jakou odpověď vlastně čekáte? Má říct zítra? Brzy? Nebo třeba nikdy? Všechno je přece špatně. Když řekne zítra, budete mít pocit, že jste ho k tomu dotlačila, a nejspíš nebudete daleko od pravdy. Když řekne brzy, je to tak neurčité, že se budete rozčilovat, že neodpověděl. A slovo nikdy není třeba komentovat, je výstižné až až. Nechte mu v této oblasti prostor, pokud má váš vztah budoucnost, jistě vás jednou rodičům představí. A na čase v tomto případě nezáleží.

4. Miluješ mě?

Na tohle se prostě neptá! Navíc je to pro mnoho mužů další výbušná směs. Je jen málo těch, kteří sami od sebe umějí vyznat lásku. A když se chcete ujistit, že jim na vás opravdu záleží, reagují opačně, než byste čekala. Berte to tak, že za muže většinou mluví činy. Takže kdyby vás neměl rád, nechodí domů, nebere vás na večeři a už vůbec s vámi není.

5. Máš auto? A ten byt je tvůj?

Nevyzvídejte! Nikdy a za žádnou cenu! Nepátrejte po tom, jak je na tom po finanční stránce. Bezdomovce od rozumně zabezpečeného člověka poznáte, aniž by vám dotyčný musel vyplnit podrobný dotazník. Jemu bude trapně a o vás si bude myslet, že jste zlatokopka. Bohužel peníze a moc jsou jistým afrodiziakem, ale co je příliš, to je příliš.
Navíc, vše je relativní. Dnes auto nemá, protože ho třeba nepotřebuje, ale až uzná za vhodné, pořídí si ho.

6. Co na mě říkali tvoji kamarádi?

Je jasné, že vás tohle zajímá. Je pochopitelné, že je pro vás důležité, abyste se jeho přátelům líbila. Ale ptát se na to není příliš diplomatické. Co když jste se kamarádům nelíbila, ale jemu je to jedno a nehodlá to řešit? Má vám lhát? A pokud jsou vámi nadšení, je to jedině dobře a není potřeba se tím vůbec zabývat. A samozřejmě sama jistě po nějakém čase poznáte, zda vás jeho přátelé mají či nemají rádi. Navíc můžete také působit ustrašeně a nesebevědomě. A to rozhodně moc sexy není!

Báječný vztah vyžaduje velké množství času, tolerance a pozornosti. Štěstí si musíte nejen nalézt, ale i hlídat a pěstovat. 

Důvěřujte svému partnerovi a nechte ho dýchat! Neptejte se, kdo mu právě volal nebo poslal sms. Ukažte, že mu důvěřujete, i když to občas není tak docela jednoduché.

Dejte jeden druhému prostor. Usmějte se na něj a pošlete ho ven s kamarády. Bude šťastný, že má tak úžasnou ženu, a vrátí se možná dříve než byste čekala. Samozřejmě si ale vyhradťe i čas jeden pro druhého. Jděte do přírody, na výlet na večeři... 

Nezapomínejte dbát o svůj vzhled. Občas se krásně vyfikněte a ukažte se v tom nejlepším světle, aby váš partner nezapomínal, jak jste krásná a proč se do vás zamiloval.

Užívejte si každého společného dne, důvěřujte si, pečujte o svou lásku a neptejte se zbytečně na hlouposti! 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy