S příchodem miminka nastává v životě mnoho změn, ne však nutně ve vašem stylu

 Děti 
29. července 2020 10:27 / Ema Maxová
  0
📷
13 fotografií v galerii
Užijte si vzrušující momenty s kočárkem Salsa a vytvořte si nezapomenutelné životní vzpomínky abc-design.de
Brzy se vám narodí miminko a ještě nemáte kočárek? Hledáte všestranný kočárek do města i mimo něj? Chcete, aby byl bezpečný, spolehlivý, praktický a zároveň hezký a stylový? Pak čtěte dál.

Vybírání kočárku pro miminko je bezpochyby významnou a příjemnou událostí, ale především by mělo být záležitostí zodpovědnou. Přece jenom si kočárek nevybíráme na pár týdnů, ale na pár let. Design je důležitým kritériem hlavně pro maminky, ale rozhodně není jediným kritériem, na které je potřeba hledět. Jak si tedy vybrat ten správný typ, který se stane vaším společníkem a nepostradatelným pomocníkem? 

Hluboký nebo sportovní? Ideální je kombinovaný

V první řadě je důležité si uvědomit, jaký kočárek potřebujete pro miminko. Nejmenší děti od narození až do šesti až osmi měsíců věku potřebují být v kočárku chráněny proti slunci, větru a chladu a také musí ležet na rovné podložce. Vodorovná poloha je důležitá pro správný vývoj páteře dítěte. Většina výrobců umožňuje koupit hlubokou korbičku pro miminko samostatně a samostatně také sportovní kočárek pro starší děti (zpravidla od šesti až osmi měsíců věku).

Ve sportovním kočárku může dítě pohodlně sedět, pozorovat okolní svět, a když na něj padne spánek, zádovou opěrku sklopíte do vodorovné polohy a dítko si může zdřímnout. Z hlediska ceny jsou ideálním řešením kombinované kočárky. Kombinovaný kočárek dobře poslouží od narození dítěte až do jeho zhruba tří let.

Žádný další kočárek už kupovat nemusíte. Kombinovaný kočárek se jednoduše promění z hlubokého na sportovní a máte vystaráno.

Kočárek Salsa 4

Městský design a inteligentní funkce na velmi snadno ovladatelných kolech pro aktivní a moderní rodiče přináší německá značka ABC Design, která se řadí mezi lídry na trhu kombinovaných kočárků. Pokud jste plní energie a vaše srdce bije v souladu s dobou, máme pro vás tip na stylový kočárek, díky kterému si s vaším miminkem vytvoříte nezapomenutelné životní vzpomínky.

Tento dynamický, flexibilní a extrémně snadno ovladatelný kočárek je díky jeho vlastnostem spolehlivým společníkem pro vás i vaše dítě již od prvních společných dní. Jeho soudobý vzhled je v souladu s módním a funkčním designem. Otočná přední kolečka zajišťují snadné ovládání a kuličková ložiska, společně s integrovaným odpružením, zajišťují hladkou jízdu i při těch největších dobrodružstvích. 

Kočárky Salsa 4 existují v základní verzi, u které si můžete vybrat ze čtyř praktických barev, a také v edici Fashion Edition, nabízející originální látku, která zaujme svým zajímavým spracováním. Hodí se pro holčičky i chlapečky.

Technické parametry kočárku Salsa 4

 • Kočárek je vhodný již od narození miminka.
 • Součástí kočárku je nejen korbička pro novorozence, ale také pohodlná otočná sportovní nástavba, která má možnost polohování zad i podnožníku, takže je dokonce možné sklopení do úplného lehu a dítě si tak může v kočárku pohodlně zdřímnout.
 • Maximální nosnost kočárku je 22 kg (standardní nosnost kočárků je cca 15 kg).
 • Podvozek je kompatibilní: s ABC Design Hazel, Tulip, Britax Römer BABY-SAFE² i-SIZE, BABY-SAFE i-SIZE, Cybex Aton, Aton M, Aton M i-size, Aton 5, Aton Q, Aton Q Plus, Aton Q i-size, Cloud Q, Cloud Q Plus, Cloud Z i-size, JOIE i-Gemm, kiddy Evolution pro, Evolution pro 2, Evolunafix, Maxi Cosi Citi, CabrioFix, Pebble, Pebble Plus.
 • Rozměry po sestavení: délka kočárku je 97,5 cm a šířka kočárku je 62,5 cm.
 • Možnost nastavení výšky rukojeti kočárku, takže si ji můžete přizpůsobit podle výšky vaší postavy (výška rukojeti 100-109 cm).
 • Rozměry po složení: délka kočárku je 81 cm, šířka 62,5 a výška 31 cm.
 • Rozměry samotné korby: délka 77 cm a šířka 35 cm (Rozměry korbiček hlubokých. kočárků se různí. Korba kočárku Salsa 4 patří k těm nejprostornějším na trhu. Délka korbičky je důležitá, aby se brzy nestalo, že vašemu miminku budou z kočárku čouhat nožičky).
 • Rozměry připevněné sedačky kočárku: délka 20 cm a šířka 30 cm.
 • Rozměry připevěné opěrky zad kočárku: šířka 30 cm a výška 51 cm.
 • Velikost předních kol: 20,5 cm.
 • Velikost zadních kol: 28,5 cm.
 • Celková hmotnost se sportovní nástavbou 12,9 kg.
 • Celková hmotnost s dětskou korbou 12,4 kg.
 • Bezpečnostní prvky (nášlapná brzda, bezpečnostní madlo a pětibodový bezpečnostní pás, který je součástí sportovní nástavby).

Svou kvalitou se řadí mezi lídry na trhu kombinovaných kočárků značka ABC Design. Německá kvalita kočárků za rozumnou cenu se stává čím dál oblíbenější a kočárky ABC Design patří mezi nejprodávanější.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bitva o majetek Elvise Presleyho po smrti Lisy Marie začala. Priscilla už podala soudní žalobu

Styl

Láska na první pohled neexistuje. Jde pouze o fyzickou přitažlivost, říká nová studie

Tech

Díky výrazným pokrokům umělé inteligence a virtuální reality nás možná brzy čekají pracovní pohovory...