Nejžádanější zákroky estetické medicíny - díl pátý: Oči jsou prý oknem do duše... Tak vytáhněte rolety!

 Krása 
01. srpna 2014 10:53 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Nebojte se otevřít oči Foto: Shutterstock
Příroda nikoho nešetří a nevyhnutelně stárneme každý. Moderní technologie nám však pomáhají tento neoblíbený proces tak trochu ošálit. Není proto divu, že plastická chirurgie je čím dál více žádaná a těší se veliké oblibě nejen u dam.

Proto jsme pro vás exkluzivně ve spolupráci s celebritami oblíbenou klinikou YES visage jen na vipstory.cz připravili seriál o nejžádanějších zákrocích estetické medicíny. Čemu podléháme nejvíce?

DÍL PÁTÝ
Korekce očních víček


Padající víčka, povislá kůže, tukové výhřezy a váčky pod očima... něco vám to připomíná? Jsou to problémy, které se často dotýkají lidí s přibývajícím věkem. Ale už nemusí.

Ve výše zmiňovaném estetickém zařízení využívají s úspěchem nejmodernější techniku umožňující provést úpravu víček ambulantně a v mnohem kratším časovém intervalu, pouze v místním znecitlivění a s omezením viditelných jizev. „Minimalizujeme otoky či podlitiny a výrazně zkracujeme dobu hojení. Problematikou víček se zabýváme uceleně a veškeré korekce provádíme s plným respektem k přirozené anatomii a funkci očních víček a oka,” slibují lékaři z kliniky.

Dobré zkušenosti s tímto zákrokem má zpěvák Martin Maxa. Teprve před nedávnem podstoupil onu oční obřízku, jak to on sám vtipně nazývá. Ze zahraničních celebrit si nechala povislá víčka upravit Jane Seymour, známá jako doktorka Quinnová. Na operaci šla tehdy na žádost fotografů, protože už je nebavilo neustále jí oči retušovat na fotkách.

Čtvrtý díl vám poradil, jak se s co nejmenšími zásahy zbavit povislé a unavené tváře.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Už jste slyšeli o saucha? Tahle postelová jóga vám pomůže snadněji usnout a lépe se vyspat

Tech

Nejrychlejší vlaky světa: Čínský maglev letí rychlostí až 460 kilometrů v hodině