Nejžádanější zákroky estetické medicíny - díl čtvrtý: Zatočte s věčně unaveným a strhaným obličejem

 Krása 
31. července 2014 05:32 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Řekněte ”ano” liftingu Foto: Shutterstock
Příroda nikoho nešetří a nevyhnutelně stárneme každý. Moderní technologie nám však pomáhají tento neoblíbený proces tak trochu ošálit. Není proto divu, že plastická chirurgie je čím dál více žádaná a těší se veliké oblibě nejen u dam.

Proto jsme pro vás exkluzivně ve spolupráci s celebritami oblíbenou klinikou YES visage jen na vipstory.cz připravili seriál o nejžádanějších zákrocích estetické medicíny. Čemu podléháme nejvíce?

DÍL ČTVRTÝ
Omlazení YES Lifting – facelift nitěmi


Mnoho žen netrpí ani tolik na vrásky, jako spíše padající tváře, které dělají člověka starším a vytváří smutný, věčně strhaný a unavený výraz v obličeji. Když kosmetika nezabírá, ale na druhé straně na klasický facelift to také ještě není, pak se jedná o ukázkovou indikaci pro omlazení a vypnutí obličeje metodou YES Lifting.

Je to šetrná technika na vypnutí kůže, jenž ”zavěsí a upevní” obličej a napraví i zpomalí fyziologické změny poklesu tkáně tváře a krku způsobené stárnutím. Taková úprava kontur vede následně i k vyhlazení vrásek.

Nebojte se operace, vše je řešeno jen vpichy speciální kanylou, bez nutnosti použití skalpelu a jakéhokoli odřezávání kůže. Nevznikají tedy ani žádné jizvy a zákrok se provádí jen v lokálním znecitlivění, které zajistí bezbolestný průběh operace. Klient tak může ihned po zákroku odejít domů.

Na tento druh liftingu se na konci července vydala Dáda Patrasová, jenž před nedávnem sáhla po botoxu. Zdá se tedy, že královna dětských srdcí se sebou konečně něco pořádného udělá. Absolvovala ho také sestra Simony Krainové Yvonna, která je o šest let starší než známá modelka.

Ve třetím dílu jste se mohli dočíst o abdominoplastice, která vám vrátí zpět krásné a pevné bříško.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Už jste slyšeli o saucha? Tahle postelová jóga vám pomůže snadněji usnout a lépe se vyspat

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte