Jak se na jaře obléct, abyste opticky zeštíhlily své problematické partie

 Móda 
11. května 2020 08:03 / Eva Vogelová
  0
📷
12 fotografií v galerii
Uberte si pár kilo vhodným oblečením  Archiv
Téměř každá žena by chtěla mít dokonale štíhlou postavu. Můžete toho dosáhnout, pokud začnete pravidelně sportovat, zdravě jíst a hlídat si každou kalorii. Pro ženu, která pracuje a stará se o rodinu, jde o nereálný scénář. Víme, jak to provést jednodušeji. Zeštíhlete si postavu s pomocí vhodného oblečení.

Umět si vybrat oblečení, které bude lichotit vaší postavě, je základ. Mnoho žen s tím má potíže a nejsou si jisté, jak se obléci, aby vypadaly štíhleji. Není to tak těžké, jak se na první pohled zdá. Nechte si od nás poradit.

Sjednoťte outfit do jedné barvy

Pokud rády vsázíte na jistotu, zvolte outfit ve stejných barvách. Sjednotí vám to postavu a ubere pár kil. Barevná kombinace vrchního a spodního kusu oblečení zvýrazní partie, které chcete zakrýt. Jde především o vystouplé bříško a široké boky. Nemusíte vždy striktně nosit kalhoty a top ve stejné barvě, ale měla by být minimálně podobná.

Vsaďte na kalhoty s vysokým pasem

Pokud máte větší břicho, které byste nejraději zakryly, pořiďte si kalhoty s vysokým pasem. Svým střihem zamaskují vystouplé břicho a prodlouží vám nohy. Můžete sáhnout po klasických džínách. Volte spíše tmavší barvy a na výrazné pastelové raději rovnou zapomeňte. Těmi byste na svoji spodní část těla přitáhly moc velkou pozornost.

Vybírejte si výstřihy do V

Véčkový výstřih vám trochu zeštíhlí váš trup. V tomto střihu si můžete pořídit topy, trička, halenky i šaty. Nebojte se decentně odhalit váš dekolt. Upoutáte tím pozornost na vrchní část těla a málokdo bude řešit vaše problematické partie.

Nebojte se výrazných doplňků

Doplňky doladí váš oufit do dokonalosti. Spousta žen má respekt z výrazných doplňků a častěji volí pouze ty esteticky jednodušší. Pokud chcete vypadat štíhleji, výrazných doplňků byste se neměly bát. Nasaďte si na krk a na ruce výraznější šperky. Dobře zvolené doplňky totiž dokáží odpoutat pozornost od problematických partií. Nezapomeňte na kabelku, která vám částečně může zakrýt širší boky.

Boty na vysokém podpatku

Některé boty na vysokém podpatku nejsou příliš pohodlné, ale dokáží změnit váš celkový vzhled k lepšímu. Pokud máte široké boky a stehna, jsou pro vás boty na podpatku jako dělané. Prodlouží vám nohy a celkově opticky zeštíhlí postavu.

Není nutné, abyste si ničily nohy vysokými jehlami, existují i boty na klínku se širokou podrážkou. Nemusíte mít přehnaně vysoký podpatek, abyste zeštíhlujícího efektu s pomocí bot dosáhly. Dále čtěte: Šaty mohou zakrýt spoustu nedostatků. Vyberte si ty správné.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lucie Zedníčková podstoupila liposukci břicha. Už nechtěla vypadat jako těhotná

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...