Silvestr na poslední chvíli

 Ostatní 
31. prosince 2016 07:45 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Silvestr bývá označován za nejveselejší den v roce. Shutterstock
Nestihli jste si naplánovat letošního silvestra, a přesto se vám nechce absolvovat obligátní televizní zábavu? Připravili jsme pro vás silvestrovské tipy, které mají značku: last minute.

Ještě jste se nerozhodli, kde strávíte poslední den v roce? Vybouchla vám plánovaná oslava? Nezoufejte! Rozhodně nemusíte tenhle výjimečný den trávit sami doma před televizní obrazovkou.

Silvestr na horách

Strávit Silvestr na horách je lákavější pro stále větší množství lidí, a tak je potřeba ho domlouvat klidně i s půlročním předstihem. Jestli jste si vzpomněli až teď, že chcete pár dní na konci roku strávit v zasněžených pláních, neházejte ještě flintu do žita. Obvolejte horské hotely, jestli se jim neuvolnil pokoj a nechte na recepci svoje telefonní číslo pro případ, že by se tak stalo. Vyplatí se je také sledovat na Facebooku, který bývá prvním místem, kde hotely o nečekaně uvolněných kapacitách informují. I kdyby to letos nevyšlo, vyrazte o silvestrovském dni na nejbližší zasněžený kopec a užijte si jízdu na lyžích nebo sáňkách aspoň ve světlé části dne. Uvidíte, že po setmění si svařák vychutnáte úplně stejně jako byste na vrcholcích hor stále byli.

Nejlepší Silvestr ve městě

Zajít si na dlouhou zimní procházku, cestou si dát na náměstí svařák a horké kaštany a pak zakotvit v oblíbené hospůdce na skvělou večeři a pár drinků. Jednoduché a praktické. Hlavně ve městech je představa takhle stráveného Silvestra jednoduše splnitelná. Hospůdek a restaurací je spousta, takže si často ani nemusíte dělat rezervaci. A cestou třeba narazíte na staré známé a strávíte s nimi příjemný kus posledního večera v roce. 

Doma nemusí být nuda

Silvestr doma je především pro mladší ročníky synonymem nekonečné nudy u televize. I doma ale můžete zažít silvestrovskou oslavu, na kterou nezapomenete. Pozvěte nejbližší přátele, připravte (nebo si nechte dovézt) občerstvení a zapátrejte v paměti po hrách, které zabaví celou společnost. Oblíbené jsou Activity, Černé historky nebo Párty Alias. Oprášit z popela ale můžete i hry typu Tichá pošta, které jste hráli jako děti školkou povinné. Nikdy by vás nenapadlo, kolik legrace si s nimi můžete užít v dospělosti. 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum