Pět nejdůležitějších znamení, podle kterých rozpoznáte opravdovou lásku

 Vztahy 
03. února 2021 09:27 / Mirka Malá
  0
📷
4 fotografie v galerii
Jak se pozná pravá láska? Pixabay
Všichni vyjadřujeme své pocity různými způsoby. Váš nejlepší způsob, jak ukazujete někomu svoji lásku, nemusí být ale stejný u každého.

Existuje mnoho způsobů, jak lze lásku vyjádřit, a některé nemusejí být zpočátku snadno rozpoznatelné. Ale je tu pět základních znamení.

1) Naprostá upřímnost

Pokud je k vám někdo naprosto upřímný a zároveň je ochotný naslouchat, co mu říkáte vy, tak to znamená, že jste plně sami sebou. A to mimo jiné zahrnuje i mluvení o vašich hlubokých pocitech lásky. V takovém upřímném prostředí budete vy i váš partner zcela v pohodě a pocítíte plnou sílu vaší lásky.

2) Mluvení o budoucnosti

Když vy nebo váš partner hovoříte o společné budoucnosti, je to jednoznačně známka pravé lásky. Nemusí to být nic konkrétního, jako je dům nebo děti, může to být stejně jednoduché jako mluvit o spoření na cestu do zahraničí nebo o koupi nového společného  auta. Takové rozhovory uklidňují srdce i mysl, protože ukazují odhodlání a bezpodmínečnou lásku.

3) Projevy vzájemné hrdosti

Byl někdo z vás povýšen v práci, dosáhl osobního cíle nebo získal nového dobrého přítele? Ať je to cokoli, prokažte si vzájemnou hrdost na věci, kterých jste dosáhli. Spíše než žárlit, buďte nadšení a řekněte tomu druhému, jak jste na něj hrdí. To dodá vašemu partnerovi neuvěřitelnou duchovní podporu a bude si jistý, že ho opravdu milujete.

4) Důležitost odpuštění

Odpuštění není o tom, že jste se nechali ponížit. Jde o to být laskavější a připomenout si, že jsme všichni jen lidé a všichni děláme chyby. Zvolte raději odpuštění a hněv nechte za sebou. To, jak jednáte vůči konkrétní osobě, nebo ona vůči vám, se bude lišit v závislosti na okolnostech, ale pokud se rozhodnete jednat se soucitem a odpuštěním, bude vědět, že ji bezpodmínečně milujete a vy budete vědět, že jste milováni.

5) Emocionální dostupnost

Nestačí jen zbourat emoční zeď, protože si důvěřujete, musíte si také navzájem být jisti, že si můžete věřit. Být emocionálně k dispozici znamená vyjádřit se, aniž byste něco skrývali, zadržovali tajemství nebo potlačovali určité emoce. A pokud vy a váš partner odpovídáte tomuto popisu, pak je jisté, že láska, kterou máte k sobě navzájem, je skutečně bezpodmínečná. Dále čtěte: Co se děje, když se zamilujete do někoho, koho byste milovat neměli.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí