Pět nejdůležitějších znamení, podle kterých rozpoznáte opravdovou lásku

Jak se pozná pravá láska?
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Vztahy 
03. února 2021 09:27 / Pixabay
  4   0
Všichni vyjadřujeme své pocity různými způsoby. Váš nejlepší způsob, jak ukazujete někomu svoji lásku, nemusí být ale stejný u každého.

Existuje mnoho způsobů, jak lze lásku vyjádřit, a některé nemusejí být zpočátku snadno rozpoznatelné. Ale je tu pět základních znamení.

1) Naprostá upřímnost

Pokud je k vám někdo naprosto upřímný a zároveň je ochotný naslouchat, co mu říkáte vy, tak to znamená, že jste plně sami sebou. A to mimo jiné zahrnuje i mluvení o vašich hlubokých pocitech lásky. V takovém upřímném prostředí budete vy i váš partner zcela v pohodě a pocítíte plnou sílu vaší lásky.

2) Mluvení o budoucnosti

Když vy nebo váš partner hovoříte o společné budoucnosti, je to jednoznačně známka pravé lásky. Nemusí to být nic konkrétního, jako je dům nebo děti, může to být stejně jednoduché jako mluvit o spoření na cestu do zahraničí nebo o koupi nového společného  auta. Takové rozhovory uklidňují srdce i mysl, protože ukazují odhodlání a bezpodmínečnou lásku.

3) Projevy vzájemné hrdosti

Byl někdo z vás povýšen v práci, dosáhl osobního cíle nebo získal nového dobrého přítele? Ať je to cokoli, prokažte si vzájemnou hrdost na věci, kterých jste dosáhli. Spíše než žárlit, buďte nadšení a řekněte tomu druhému, jak jste na něj hrdí. To dodá vašemu partnerovi neuvěřitelnou duchovní podporu a bude si jistý, že ho opravdu milujete.

4) Důležitost odpuštění

Odpuštění není o tom, že jste se nechali ponížit. Jde o to být laskavější a připomenout si, že jsme všichni jen lidé a všichni děláme chyby. Zvolte raději odpuštění a hněv nechte za sebou. To, jak jednáte vůči konkrétní osobě, nebo ona vůči vám, se bude lišit v závislosti na okolnostech, ale pokud se rozhodnete jednat se soucitem a odpuštěním, bude vědět, že ji bezpodmínečně milujete a vy budete vědět, že jste milováni.

5) Emocionální dostupnost

Nestačí jen zbourat emoční zeď, protože si důvěřujete, musíte si také navzájem být jisti, že si můžete věřit. Být emocionálně k dispozici znamená vyjádřit se, aniž byste něco skrývali, zadržovali tajemství nebo potlačovali určité emoce. A pokud vy a váš partner odpovídáte tomuto popisu, pak je jisté, že láska, kterou máte k sobě navzájem, je skutečně bezpodmínečná. Dále čtěte: Co se děje, když se zamilujete do někoho, koho byste milovat neměli.

Mirka Malá | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Nechce se vám k moři, ale bez vody si léto nedovedete představit? Máme pro vás netradiční tip

Dům a zahrada

Esenciální oleje dělají prokazatelně dobře i našim psům. Pomohou s úzkostí, parazity i chutí k jídlu

Bydlení

Jak se postarat o rostliny na zahradě předtím, než vyrazíte na dovolenou

Zavřít reklamu