Trend devadesátek, bez něhož se letos určitě neobejdete

 Móda 
09. června 2018 13:22 / Šárka Sokolská
  3
📷
5 fotografií v galerii
Letošní vlasové módě vládnou také výrazné sponky Internet
Čelenky, sponky, skřipce. Bez těchto vlasových doplňků letos v létě nebudete IN. V tomto roce totiž vládnou devadesátky, alespoň co se týče doplňků. Také jste si myslela, že čelenky, výrazné sponky, a hlavně skřipce jsou už záležitostí minulosti a nikdy se do módy nevrátí? Omyl.

Doplňky do vlasů by měly být součástí každého vašeho outfitu. Hlásí totiž velký comeback.

Skřipce a sponky

Bez čeho se letos neobejdete, tak to jsou skřipce do vlasů. Ty byly vidět už na řadě módních show předních světových návrhářů. Všechny modelky měly vlasy uhlazené dozadu a sepnuté velkým obyčejným skřipcem. Je to velice jednoduchý účes, který zvládne každá žena za pár vteřin. Stejně tak můžete svůj zevnějšek ozvláštnit výraznými sponkami, kterými sepnete vlasy podél obličeje a těsně u uší. Vypadá to pěkně a alespoň pak vlasy nepadají do obličeje.

A pokud si hodláte nějakou ozdobnou sponu pořídit, nešetřete na kamínkách. Čím nápadnější, tím lepší.

Culíky nahoru

I látkové gumičky ohlásily velký návrat. Jejími hlavními přednosti jsou, že netahají, nedělají na vlasech ohyby a culík s nimi vypadá bohatší. Nebojte se investovat do saténových nebo vzorovaných gumiček, které vás jen tak nepřestanou bavit. A nebojte se experimentovat s účesy. Vysoko vyčesaný i nízký culík, cop na bok nebo uvolněný drdol - všechno teď letí.

Kvetoucí čelenky

Nechte letos své vlasy rozkvést. Obrovským módním hitem jsou čelenky posázené květinami. Bez nich se letos v létě neobejdete. Navíc tento módní doplněk se dá nosit prakticky pro každou příležitost. Hodí se na party, slavnostní příležitost, svatbu i na festivaly. Pokud jste nikdy neměla čelenky v lásce, protože vás tlačí za ušima, možná vás potěší trend širokých látkových čelenek. V tomto případě koženkové, kombinované s výraznými náušnicemi a dramatickým líčením.

Brýle à la Matrix

Dalším hitem, který tedy sice nepatří do vlasů, ale za zmínku určitě stojí, jsou sluneční brýle, které jako byste ukradla hlavním hrdinům z filmu Matrix. Takže čelenky do vlasů, brýle na oči a můžete vyrazit třeba k vodě ve vašich nových plavkách. Že nevíte, jaké letos frčí? O tomto tématu jsme více psali zde.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...