Letošní trendy v líčení: Přirozený vzhled, retro i barevné obočí

 Krása 
23. května 2017 13:26 / Marie Popelková
  0
📷
5 fotografií v galerii
Letošní trendy v líčení osloví každý typ ženy. Shutterstock
Každoročně se objevují nové trendy v líčení, které udávají hlavně světoví návrháři na velkých přehlídkách od New Yorku až po Prahu. Některé z trendů vyžadují velkou dávku odvahy, některé naopak. Naštěstí je škála trendů natolik velká, že si snad vybere každá žena.

Trendy pro usedlé ženy

Pokud netoužíte být za každou cenu středem pozornosti a vzhled amazonského papouška vám je cizí, vsaďte na trendy, které spadají do kategorie "usedlé" ženy. Některé z těchto trendů jsou na vrcholu už několik let. Nenechte se ale zmást, že po takovém nalíčení budete za šedou myšku! To v žádném případě! Jde jen o způsoby líčení, které jsou pro většinu žen "nositelné" i do práce.

Výrazné obočí

Husté a výrazné obočí je stále v kurzu, Edith Piaf by v této době se svým pečlivě vytrhaným uzoučkým obočím moc in nebyla. A jak ho nejlépe upravit? Pomocí gelu nebo vosku na obočí ho vyčeště nahoru. Po ruce byste měla mít kvalitní štěteček na obočí.

Přirozený vzhled

I tento trend se drží na vrcholu už řadu let. Nahé líčení má zkrátka cosi do sebe. Tento styl sází na svěží pleť s ruměncem. Make-up slouží k dosažení co nejpřirozenějšího vzhledu, výrazné líčení je v tomto případě tabu.

Výrazné rty

Není podstatné, zda sáhnete po lesklé či matné rtěnce nebo zda máte rádi červenou, fialovou nebo růžovou barvu, důležité je mít rty výrazné a perfektně vykreslené. Jen nezapomeňte, že rty nejlépe vyniknou, když ostatní líčení poněkud upozadíte. 

Trendy pro lehce odvážné ženy

80. léta

Ano, letos můžete bez zábran zavzpomínat na zlatá 80. léta! V líčení si tak smíte dovolit kýčové barevné stíny i výraznou rtěnku se silným mokrým vinylovým odleskem.

Děti květin

Kromě 80. let jsou v módě i trendy typické pro dobu hippies. Z líčení k tomu moc nepotřebujete - nepoužívá se ani make-up, ani pudr. Stačí zlehka přejet oči řasenkou a balzámem na rty oživit ústa. Pokud si upletete copánky, které necháte volně splývat podél obličeje, bude váš look dokonalý.

Rozmazané stíny

Celodenní hoňky v práci nebo doma kolem dětí ráno pečlivě udělaný make-up drsně změní. Dámy říkají, že se jim slily stíny. Tento handicap se ale pro letošní rok stal předností! Ideální je mít krásně sjednocenou pleť a nejlépe slité stíny v šedé barvě. Budete za hvězdu!

Trendy pro silně odvážné ženy

Čokoládový look

Čokoládová barva je letos dovolena všude. Sáhnout můžete po temně vínové rtěnce s nádechem čokolády, ale i čokoládové tvářence. 

Barevné obočí

Pokud se necháte inspirovat tímto trendem, zaručujeme vám, že budete opravdu nepřehlédnutelná! Módní svět se zbláznil do barevného obočí. Nejlepší prý je odbarvit si chloupky a pak si pomocí barevných řasenek nanést barvu podle aktuální chuti. Každý den můžete zvolit jinou!

Třpytky

Někteří návrháři vsadili letos v líčení na třpytky, a to i v rámci každodenního líčení! Třpytky si můžete nanést prakticky kamkoliv - na rty, místo stínů nebo nepravidelně pod oči, kde mají připomínat slzy.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy